Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

makijaż ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 126, 127, 128  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Paź 2008, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie ufam makijażystkom.
Nie chcę wyglądać jak sztuczna Barbie (po ślubie kuzynki mam traumę oczko ), wolę sama zrobić sobie makijaż, będzie taki jaki chcę - delikatny, a nie że nie będzie mnie spod niego widać oczko
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mania
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 27

PostWysłany: Pon 20 Paź 2008, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I kolejny po fryzurze mój problem smutny makijaż smutny właściwie wogóle się nie maluje tak na codzień, no dobra od święta to też tylko tusz i ewentualnie rozświetlający cień i błyszczyk no ale w ten dzień muszę jakoś wyglądać jak człowiek a zdrugiej strony nie chcę wyglądać sztucznie i nienaturalnie ani tym bardziej tak się czuć Confused Ale zawsze można wybrać się na próbny makijaż żeby potem nie było przykrej niespodzianki, żeby się oswoić z makijażem.

Co do sztucznych rzęs to zaintrygował mnie temat przedłużania i zagęszczania rzęs. Warto o tym co nieco poczytać bo uważam że jest to kapitalna sprawa! I chyba sama się na coś takiego zdecyduję.
Załączam przykładowy link na ten temat : http://www.elite.waw.pl/przed%C5%82u%C5%BCanie-rz%C4%99s/
_________________






...zawsze tam gdzie Ty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Wto 13 Sty 2009, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pójde do zaufanej kosmetyczki, wcześniej chyba pójdę na makijaz próbny, jak mi się nie spodoba to pewnie też sama się umaluję
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciejka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 14

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwczyny ja maluje sie od 8-10 lat i nie tylko błyszczyk i tusz tylko pełen makijaż. Jestem magistrem kosmetologii i pracuje w Spa a mimo tego zapisałam sie na makijaż. Wiem ze tego dnia nie dam rady sama bo rece mi sie bedą trzesły i nie chce miec jeszcze tego stresu na głowie.

Ja radze wybrać sie na makijaż próbny zeby niespodzianki nie było w dniu ślubu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja teżzdecydowałam, ze chociaż raz wyborę się do profesjonalstki. podejrzewam, że takiego efektu, o jaki mi chodzi, sama nie osiągnę uśmiech słyszałam, że wizażystka używa bardziej trwałych kosmetyków, które utrzymają się cały dzień az do końca imprezy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w makijażu to najbardziej ufam sobie... nic nie poradzę, już bym chyba nawet nie zdążyła na żaden profesjonalny makijaż w tym dniu. Sama nie wiem, na dodatek 15 sierpnia to święto jest i to dodatkowy problem byłby z "najęciem" makijażystki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 309
Skąd: Holandia

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle, ze wybiore sie do profesjonalistki ( o ile taka znajde), zrobie najpierw makijaz probny i zobacze co mi zaproponuje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wybiore profesjonalistke.I pewnie zrobie makijaz próbny bo po przebojach z fryzurą będę bała już sie robić czegos z wyglądem bez prób.Sama niby tez sie umiem umalowac.ale nie wiem czy moj makijaz codzienny wytrzyma tyle godzin.Pozatym to jedna z niewielu okazji kiedy nie bede zalowac tych paru zlotych na makijaz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja poproszę o makijaż i fryzurę próbną ponieważ zależy mi nie tylko aby zobaczyć efekt ale sprawdzić ile czasu mi to zajmie. łatwiej wtedy zaplanować dzień ślubu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 309
Skąd: Holandia

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez tak uwazam, latwiej potem zaplanowac dzien slubu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 126, 127, 128  Następny
Strona 5 z 128

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group