Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

makijaż ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 126, 127, 128  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maya
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 55

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj nie ma lisczko nie ma
choc ja mysle ze jesli ktos ma takie umiejetnosci plastryczno artystyczne jak niektore kolezanki na forum pewnie ten makijaz wyjdzie podobnie albo lepiej
ja nie mam poza tgym moja cera jest paskudna wiec wymaga specjalnego makijazu - czego ja nie umiem -a poza tym nie dam rady
ja mam w jednym miejscu fryzjerke i makijazystke i zjamie mi to ok 2-2,5 godz
a paznokcie to chyba dzien wczesniej co ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja paznokcie dzien albo nawet dwa dni wczesniej zrobie, zeby nie zostawiac wszystkiego na ostatni chwile.

fryzure mi zrobi wujek moj, fryzjer uśmiech ponoc wirtuoz warszawski język tak przeczytalam w niejednym artykule język z oczkiem

a makijaz, mialam niejedna profesjonalna sesje - no dobra zabrzmialo jakbym byla modelka oczko mialam dwie sesje na ktorych malowaly mnie wizazystki, bardzo interesowalam sie robieniem makijazu i wiem ze mogloby byc lepiej, ale czesto narzekam na cos co sama zrobie, ale jesli chodzi o makijaz, polegam na sobie i wolalabym te pieniazki przeznaczyc na cos innego.. wiem ze mama i babcia ustawia sie do mnie w kolejce po makijaz, moja siostra moze tez - bedzie miala 13 lat i cos delikatnego zrobimy język
dzieki temu ze inne kobiety "oddaja" sie w moje rece uwierzylam w siebie i mam zamiar zaryzykowac - sama sie pomalowac język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to lubisz i umiesz to pewnie, czemu nie. Ja tak ogólnie nie maluję się wogóle, czasami rzęsy tylko, więc tym bardziej na ślub na pewno nic by z tego dobrego nie wyszło. Ale jak bym miała takie zdolności na pewno chciałabym je wykorzystać Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się zastanawiam czy iśc na profesjonalny makijaż, czy sama się umalowac tak jak moja siostra... Zobaczę na koniec czy jeszcze będzie nas na to stac uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maya
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 55

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak robicei paznokcie ?bazujecie na swoich czy akryle i french czy innaczej malujecie bo nie mam zielonego pojecia pytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba zadbam trochę o paznokcie i sobie french zrobię uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maya napisał:
a jak robicei paznokcie ?bazujecie na swoich czy akryle i french czy innaczej malujecie bo nie mam zielonego pojecia pytajnik


ja mam bardzo slabe swoje paznokcie i tylko okresowo mi ladnie rosna, zakladam ze zrobie akryle, ale subtelne..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilka221@op.pl
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 150

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na codzień noszę żele,więc u mnie nie będzie dużej zmiany,jedynie malowanie (zdecydowanie french)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoje paznokcie ładne i chciałabym sobie zrobić francuski manicure, ale np. z jakimiś świecącymi drobinkami albo jakimś innym bajerem, żeby taki standardowy ten french nie był Wink A nad jakimiś żelami czy akrylami to muszę się zastanowić, bo nigdy takiego czegoś nie miałam, musiałabym wcześniej wypróbować.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 1 Cze 2008, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile makijażystka może chcieć za makijaż ślubny?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 126, 127, 128  Następny
Strona 3 z 128

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group