Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy pan młody będzie widział Wasze suknie i Was w nich?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy pokażę się/pokazałam się/ mojemu Przyszłemu mężowi przed ślubem?
tak
25%
 25%  [ 79 ]
nie
74%
 74%  [ 229 ]
Wszystkich Głosów : 308

Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Nie 26 Kwi 2009, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mniej więcej zorientowałam się w gustach mojego ukochanego co do suknie, ale zobaczy mnie w niej dopiero przed ołtarzem, co do reszty to wszystko konsultuję, na próbną fryzurę i makijaż też z nim idę, ale całość dopiero w dniu ślubu.
My również mimo, że mieszkamy w uk ślubujemy w Polsce i mieszkać będziemy w hotelu ale w dniu ślubu od rana w domu z moimi kobietami będę się szykować, jeszcze nie wykombinowałam czy przyjedzie po mnie czy będzie czekał w kościele...ale mam jeszcze rok na to Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rety, ale statystyka - większość z Was decyduje się nie wtajemniczać narzeczonych... oczko Ja bym tak nie potrafiła - chcę wybrać coś w moim i narzeczonego guście, żeby mieć pewność, że w dzień ślubu będzie zachwycony szczerze, a nie będzie udawać oczko
Ale niektóre ekspedientki w salonach kręcą na to nosem. Nie tylko na obecność samego narzeczonego, ale też na to(a w zasadzie szczególnie na to), że liczę się z jego zdaniem (a po co w takim razie zabieram go na te przymiarki? Shocked )
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem i tak co sie podoba mojemu narzeczonemu wiec problemu nie mam ;p a pokazac mu sie nie pokaze Smile moze poczekac , bedzie mial niespodzianke;p po suknie pojade z jego siostra i moja kolezanka:-) jak sie na mnie napatrzy przed nie bedzie zaskoczenia i niespodzianki:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi się też wydawało, że wiem co się podoba mojemu narzeczonemu, ale w praktyce okazywało się czasem inaczej. Szczególnie, że suknia sukni nierówna i nawet dwie takie, które na pierwszy rzut oka mają taki sam fason, ale np. inne wykończenia, zdobienia itp. mogą wyglądać na kobiecie zupełnie inaczej.
Mój narzeczony też będzie miał niespodziankę podczas ślubu. Bo może zobaczy mnie pojedynczo w wielu elementach (suknia, buty, biżuteria), ale dopiero w dzień ślubu zobaczy to wszystko połączone razem Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swojego zabiorę, aleczy ostatecznie będzie miał wpływ na to, co wybiorępytajnik nie wiem. czasami mam wrażenie, że podoba nam się w ogóle coś innego. zabrałabym go do salonu chocby po to, by mu pokazać, że suknie, które on uważa za ładne, w rzeczywistości sę takie sobie Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, co za niecny plan Wink
Mój narzeczony miał na tyle wpływ na moją decyzję, że spośród wielu sukni wybraliśmy 2, które i mi, i jemu się bardzo podobały uśmiech Ostateczna decyzja należy do mnie Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mu czasem pokazuję jakie suknie mi się podobają Smile na ogół aprobuje. ale jak on mi pokazuje te, które jemu wpadły w oko, to rzadko kiedy jest to coś wartego uwagi Rolling Eyes i nie widzi co jest w danej sukni nie tak. no to mu pokażę i sam oceni Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż zobaczył mnie w sukni dopiero w dniu ślubu. I wcale nie żałuje że tak sie stalo. Jakbym miała jeszcze raz dokonać wyboru postąpiłabym dokladnie tak samo. On sam zreszta nawet by nie chciał widzieć sukienki wczesniej. A zachwyt w jego oczach gdy mnie zobaczyl tylko potwierdził tą decyzję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M. wie jaką wybrałam suknie, bo on drukował jej zdjecia.. Ale ubraną wnią zobaczy mnie dopiero w dniu slubu - chce ujrzec ten zachwyt.. Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mam z tym problemu - mogę mierzyć i mierzyć ze swoim Narzeczonym i obojgu nam to sprawia przyjemność .... a jak któraś z Was przymierzała ze swoim facetem to wie, że to jego spojrzenie jest miażdżące lol

Co do sukni tej, którą będę miała już w domu, to Andrzej będzie mógł zobaczyć na wieszaku, pomacać nawet..... ale w całej okazałości we fryzurze i makijażu będzie dopiero na ślubie (właściwie, to jak przyjedzie po mnie na błogosławieństwo).... Oj powiem Wam, że pokusa będzie straszna, żeby nie stać codziennie godzinami w tej kreacji przed lustrem .... no i mękolenie Andrzeja też będzie straszne, że On chce mnie zobaczyć. Muszę do tego czasu nauczyć się asertywności Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 44, 45, 46  Następny
Strona 19 z 46

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group