Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy pan młody będzie widział Wasze suknie i Was w nich?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy pokażę się/pokazałam się/ mojemu Przyszłemu mężowi przed ślubem?
tak
25%
 25%  [ 79 ]
nie
74%
 74%  [ 229 ]
Wszystkich Głosów : 308

Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 15:30    Temat postu: czy pan młody będzie widział Wasze suknie i Was w nich? Odpowiedz z cytatem

oczywiście przed slubem...
u mnie tak, juz widział i będzie jeszcze nieraz widział..
tradycja nie oglądania przed ślubem była sliczna, ale kiedyś jak się nie mieszkało razem, jak to rodzice szykowali dzieci swoje do ślubu...

My mieszkamy razem, za wszystko płacimy sami i razem, moja rodzina za granicą, jego rodzice wogóle nie interesują się ślubem...
więc kto ma mi poradzić, pomóc jak nie on??
Jest jeszcze kwestia, ze to tez jego dzien, wiec nie chcialabym wyskoczyc w sukni ktora jemu sie nie podoba...
no i ogólnie wszystko spowodowało ze mnie widział i z nim dyskutuję nad dodatkami, elementami ubioru uśmiech
chociaz chcialabym w tym dniu zrobic mu niespodzianke i zaskoczyc go, niestety ciezko jest jesli sami wszystko robimy, nagle w tak waznej kwestii pominac go od tak... uśmiech

jestem zadowolona ze mnie widzial i doradzal, bo on teraz zna mnie najlepiej, kolezanki i przyjaciolki nigdy nie beda do konca szczere - bo gust nie pozwoli stwierdzic czy cos mi pasuje czy nie, tylko czy im sie podoba czy nie..
A my z Bartkiem w takich kwestiach sie najczesciej zgadzamy, a zreszta on nie musi mi nic mowic, po minie widze ze cos sie podoba a cos nie...

Pozdrawiam
Diana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jeszcze nie wiem... chciałabym aby był ale z drugiej strony to będzie niecierpliwy (jak to facet przy zakupach). na razie ustaliliśmy że będę mu pokazywać fasony sukien ale na same zakupy to chyba jednak go nie zabiorę ze sobą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój bartek akurat nie jeste niecierpliwy uśmiech chodzilismy za moja suknia na studniówkę - 7godzin.... ani jęknąłwykrzyknik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a więc to wyjątek. ja wiem że Darek nie przepada za zakupami ale znam skrajnie bardziej niecierpliwych do zakupów facetów .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama sie zastanawiam - skad on sie urwal? uśmiech
ale jestem przeszczesliwa ze towarzyszy mi podczas zakupów uśmiech

mojej koleżanki nareczozny zawozi ją tylko na zakupy i ona sama kupuje a on tylko pakuje to do bagaznika..
chyba byloby mi przykro, bo lubie zakupy i ciesze sie ze moge dzielic je z Bartkiem uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak, zakupy faceta z kobietą to jeden ze sposobów wyrażania jego miłości do niej Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

błaha i zwykła codzienna sytuacja a jak ważna jednak dla obojga partnerów. jakby się tak zastanowić dłużej to mnóstwo można znaleźć podobnych codziennych sytuacji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noms uśmiech my razem w soboty sprzatamy uśmiech dzielimy sie kto co ma robic i piec minutek = zrobione język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i bardzo dobrze!wykrzyknik! super!wykrzyknikwykrzyknik! brawo brawo!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! jeśli jacyś faceci tu zaglądają to niech zapamiętają sobie jak się powinno robić- sprzątamy panowie wspólnie z wami!wykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehhe uśmiech zaraz zostaniemy nazwaner feministkami, nierozumiejącymi potrzeb facetów uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  Następny
Strona 1 z 46

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group