Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy pan młody będzie widział Wasze suknie i Was w nich?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy pokażę się/pokazałam się/ mojemu Przyszłemu mężowi przed ślubem?
tak
25%
 25%  [ 79 ]
nie
74%
 74%  [ 229 ]
Wszystkich Głosów : 308

Autor Wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Pią 12 Wrz 2014, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój w ogóle nie wie jaką będę miała suknie i tak zostanie. Chcę żeby w całej okazałości zobaczył mnie dopiero w dniu ślubu... Mieszkamy razem już 4 lata ale mimo wszystko chciałabym być dla niego w jakimś stopniu niespodzianką... I chce zobaczyć jego mine Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2014, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest tak samo. Nic na temat sukni dodatków nie wspominam.
Chcę żeby wszystko pierwszy raz zobaczył w dniu ślubu. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2014, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wypowiadałam się w tym wątku, ale napiszę jeszcze raz. Chciałam inaczej, żeby to wszystko wyglądało a mianowicie, żebym została ''niespodzianką'' dla Niego do samego ślubu.. w rzeczywistości okazało się inaczej. Przypadkowo mój narzeczony wraz z jego mamą i mną chodziliśmy po mieście po sklepach itd.. po drodze napatoczył się salon sukni ślubnych. Przyszła teściowa mówi ''choć, pooglądamy sobie tylko, zapytamy się jaki do Ciebie pasuje fason itd''.. zgodziłam się. Przed samym wejściem do salonu na manekinie stała suknia, która najbardziej skupiła moją uwagę. Teściowa zapytała się ''która Ci się podoba?" - odpowiedziałam i wskazałam palcem ''ta''.. A teściowa mówi, żebym zmierzyła, spróbowała czy będzie dobra... Zmierzyłam, od razu wpadłam w zachwyt a narzeczony siedział na fotelu w salonie i spoglądał na mnie... Mierzyłam jeszcze ze 3 suknie, ale ta pierwsza najbardziej nam się podobała. Także mój narzeczony wie jaką będę mieć suknię, choć ona i tak będzie trochę zmieniona, będzie mieć inne dodatki itd...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chciałabym, aby mój R widział moją sukienkę. Chcę, żeby to była dla niego niespodzianka. Chcę zobaczyć jego minę i reakcję, kiedy ujrzy mnie w dniu ślubu, taką uczesaną, umalowaną w pięknej sukni Very Happy Już na samą myśl łezka w oku mi się kręci uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 24 Paź 2014, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój stwierdził, że nie chce widzieć sukienki nawet na zdjęciach i w sumie dobrze. Ale się zdziwi jak mnie zobaczy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pokazałam mniej więcej jak będzie wyglądać moja sukienka ale tak naprawdę dopiero w listopadzie idę do salonu i mogę wybrać coś zupełnie innego ale jeśli nie to to co widział na zdjęciach i tak pewnie będzie wyglądało zupełnie inaczej na mnie więc nie obawiam się , że nie będzie zaskoczony.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rammsteinowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Görlitz

PostWysłany: Pią 22 Maj 2015, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że mieszkam dość daleko od mojego rodzinnego miasta, nie mogę za bardzo iść z mamą lub bliską koleżanką do salonu. Na pierwszą, spontaniczną wizytę w salonie poszłam z Nim. Jak mnie zobaczył w sukni ślubnej to zrobił wielkie oczy i był pod ogromnym wrażeniem. Jak się okazało, to było dobre, bo przynajmniej się dowiedziałam, że suknie w takim stylu o jakiej myślałam pierwotnie, kompletnie się mu nie podobają. A w tym dniu chcę się podobać nie tylko sobie, ale przede wszystkim Jemu. I prawdopodobnie będę miała suknię, o jaką bym siebie nie podejrzewała oczko i sama sobie też się w takiej podobam.

Co ciekawe, oglądałam kilka innych sukienek i teraz każda inna jest dla niego "be". Tylko ta pierwsza! oczko On do rozrzutnych nie należy, ale mówi, że jest gotowy mi ją kupić (a jest droga). uśmiech Ale jeszcze pomyślę nad tym.

Jedna moja koleżanka popukała się w czoło jak się dowiedziała, że byłam z Nim mierzyć suknię. Ale my nie jesteśmy przesądni uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 29 Cze 2015, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój M sam powiedział, że nie chce widzieć sukienki, ani nic o niej słyszeć. Chce mieć niespodziankę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 1 Lip 2015, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rammsteinowa napisał:
Jedna moja koleżanka popukała się w czoło jak się dowiedziała, że byłam z Nim mierzyć suknię. Ale my nie jesteśmy przesądni uśmiech


I bardzo dobrze, bo nie warto patrzeć na innych i co się powinno co nie, róbcie tak żeby wam było dobrze i tyle uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 1 Lip 2015, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój powiedział mi jakie mu się nie podobają, jest to na szczeście zgodne z moimi upodobaniami.
Nie chce wyskoczyć w sukni i nie podobac sie młodemu. Ale nie zobaczy dokładnie jaką kupię i nie zobaczy mnie w niej. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Następny
Strona 45 z 46

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group