Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy pan młody będzie widział Wasze suknie i Was w nich?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy pokażę się/pokazałam się/ mojemu Przyszłemu mężowi przed ślubem?
tak
25%
 25%  [ 79 ]
nie
74%
 74%  [ 229 ]
Wszystkich Głosów : 308

Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja już sama nie wiem. kiedyś byłam pewna że tylko z nim chcę wybierać i kupowac suknię. teraz chcciałabym mu jej nie pokazać ale tylko dlatego aby miał niespodziankę a nie ze względu na przesądy. jednak obawiam się że nie wytrzymam i jak tylko będę miała ją w domu to mu ją pokażę Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
a ja już sama nie wiem. kiedyś byłam pewna że tylko z nim chcę wybierać i kupowac suknię. teraz chcciałabym mu jej nie pokazać ale tylko dlatego aby miał niespodziankę a nie ze względu na przesądy. jednak obawiam się że nie wytrzymam i jak tylko będę miała ją w domu to mu ją pokażę Rolling Eyes


Suknię możesz, nie pokazuj się sama w niej lol Tak jest łatwiej (tj. że on widział suknię) i już tak nie kusi lol...

No dobra, czasami tak trochę kusi hehe... oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kobylasty
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: z serwerowni

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2008, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie zobaczę sukni mojej lubej do czasu wejścia do kościoła. Mogę sobie ją ew. wyobrazić z opowiadań telefonicznych. Trochę tradycji sobie zachowamy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2008, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o nareszcie jakiś facet się wypowiedział uśmiech brakowało tu męskiego zdania na te różne tematy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duszyczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 30

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to ja napiszę co mój narzeczony uważa (będzie taki niby-męski punkt widzenia) Very Happy

On nie chce nic wiedzieć. Nie chce zobaczyć w internecie, którą suknię wybrałam, nie chce zobaczyć zdjęcia, nic! Nawet nie chce zobaczyć jaką suknię odrzuciłam w finiszu.

Czasem mi trochę smutno, ale znam go - on jest tradycjonalistą i chce mnie zobaczyć dopiero w dniu ślubu. Więc mi jest łatwiej ukrywać tajemnicę. A i niespodzianka będzie na pewno. Mam tylko nadzieję, że mu się spodobam. Ale powiedzmy szczerze - suknia to tylko dodatek do naszego pięknego ciała, cudnych twarzy i fryzur:) I właśnie o fryzurę martwię się najbardziej, nie o suknięVery Happy

Niemniej jednak sądzę, że gdyby chciał, to bym mu się pokazała. Nasi przyjaciele razem wybierali suknie. Nawet pokazać się w sukni to i tak nie zmniejszy znacznie niespodzianki - bo to połączenie pięknego makijażu, ślicznej fryzury, lśniącego ciałka i sukni daje ten piorunujący efekt. Więc niespodzianka i tak będzie, niezależnie czy narzeczony widział wcześniej suknię, czy nie:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja naprawdę uważam, że pan młody będzie tak poruszony tą całą oprawą w dniu ślubu, naszym wyglądem, końcowym efektem, że to czy pokażemy sukienkę przed ślubem czy zobaczy ją już w kościele nie będzie mialo aż takiego znaczenia uśmiech panu młodemu i tak odejmie mowę xD oczywiście, jak ktoś przywiązuje wagę do tradycji to napewno sukienki nie będzie chciał zobaczyć, w przeddzień slubu pantofelki panny młodej wylądują na parapecie z grosikiem w środku, będzie pilnował kto kogo obkręci w kościele i w ogóle będzie musiało być tak jak tradycja nakazuje... a to nie tradycja jest najważniejsza w tym dniu, tylko my Very Happy ja nie wierzę, że pokazanie się narzeczonemu w sukni ślubnej czy inne zaobony uśmiech ja chcę suknię wybierać z nim, bo bardzo mi w tym pomoże xD
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 13 Kwi 2008, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Miss i przyznaję, że na początku ciężko było mi się do tego przyznać, bo wszyscy dookoła, że nie, nie może widzieć itd.. ale jestem szcześliwa że widział i że doradza mi przy rozglądaniu się za dodatkami uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilka221@op.pl
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 150

PostWysłany: Nie 13 Kwi 2008, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie mam sukni,narazie oglądam sobie zdjęcia w internecie i te które mi się podobają pokazuję swojemu Jackowi i on sią o nich wypowiada. Ale napewno będzie mnie widział,bo też mieszkamy razem,ale nawet gdyby nie,to i tak bym chciała żeby mnie zobaczył i wyraził swoją opinię. Zresztą pewnie i tak będziemy razem jeżdzić na zakupy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też pokazuję fotki w necie mojemu facetowi. po kilkuset fotkach Wink powiedział że już sam nie wie i że nie nadaje się na doradzanie sukni Wink powiedział że nie chce być przy zakupach bo boi się że sam nie będzie wiedział co mi doradzić bo w każdej będę ładna. no i co z tym zrobić?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
no i co z tym zrobić?


Iść z przyszłą druhną lol

Mój też miał dosyć jak go zalewałam potokiem zdjęć sukienek... lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Następny
Strona 3 z 46

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group