Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kulinarny biznes
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
View previous topic :: View next topic  
Author Message
alvena.zieme
początkujący
początkujący


Joined: 27 Apr 2023
Posts: 1
Location: Warszawa

PostPosted: Thu 27 Apr 2023, 14:49    Post subject: Reply with quote

Też myślę nad założeniem własnego biznesu, ale zastanawiam się skąd wziąć godnych zaufania i rzetelnych pracowników. Czy możecie polecić mi jakiś portal, gdzie mogłabym wystawić ogłoszenie o pracę?
_________________
Jak znaleźć dobrego pracownika?
Back to top
View user's profile Send private message
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2017
Posts: 774

PostPosted: Fri 28 Apr 2023, 11:56    Post subject: Reply with quote

Jak chodzi o wyposażenie gastronomiczne, to ja bym tutaj się wielce nie zastanawiała i tutaj https://www.gastromania.cz/barove-odmerky.html kupiła wszystko to co potrzebne. U nich niczego w ofercie nie brakuje i mają artykuły/ sprzęty doskonałej jakości.
Back to top
View user's profile Send private message
positiwka
początkujący
początkujący


Joined: 02 Jun 2023
Posts: 9

PostPosted: Fri 2 Jun 2023, 13:10    Post subject: Reply with quote

Można rozważyć otwarcie własnej kawiarni z unikalnym menu i przytulną atmosferą. Innym pomysłem jest prowadzenie food trucka, oferującego pyszne dania na kółkach. Można także zająć się cateringiem, dostarczając smaczne posiłki na różne wydarzenia. Innymi opcjami są otwarcie piekarni, lodziarni czy produkcja zdrowych przekąsek. Ważne jest znalezienie niszy rynkowej i wyróżnienie się jakość i oryginalnością oferowanych dań.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group