Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

UROCZYSTOŚĆ W KOŚCIELE - CAŁA MSZA, CZY SKRÓCONA?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 4 Maj 2008, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam rodzine w Poznaniu i moja kuzynka ostatnio rozmawiala ze mna i powiedziala ze wiczorem to ona z wiara na balety idzie uśmiech

w warszawie to samo powiedzialabym ze ide potanczyc ze znajomymi, lub ze ide sie polansowac troche uśmiech ale na pewno nie ze z wiara na balety uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Nie 4 Maj 2008, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech u nas też to jest spotykane:) wiele ludzi tak mówi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 4 Maj 2008, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech Ja też mam kuzyna ale w parafii nie jestem z tego zadowolona bo w ogóle ani odwiedza rodzinki ani nie odzywa się do mnie słowem jak mnie widzi... smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo jest takich ciekawych lokalnych powiedzonek.
Najbardziej zawsze mi się podobało, że Kraków i tamte okolice, to zamiast mówić, że idą na dwór, albo do miasta to oni zawsze "na pole" idą lol
Moja ciocia miała taką przygodę jak pojechała do Krakowa. Poszła do warzywniaka i pyta sprzedającego czy są pomidory? A on na to: "są, na polu" Ciocia biedna sobie myśli co za niemiły człowiek, zamiast powiedzieć, że nie ma to takim tekstem wyjechał. No i wyszła ze sklepu, a pomidorki ładnie tam wystawione, to się jej przypomniało, że panu chodziło o to, że pomidorki na dworze przed sklepem są lol lol lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 31 Maj 2008, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka która jest z facetem od trzech lat albo lepiej i mieszka w górach w Krośnie i że idzie na polko a ja co?? Jakie polko?? a Ona mówi: idzie na dwor uśmiech że u niej się mówi polko...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Nie 1 Cze 2008, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj byliśmy u proboszcza i jak mu powiedziałam , że chcę taką bardziej rozbudowaną mszę to mu się aż oczy zaświeciły.. hehe... chyba podoba mu się, że ktoś chce czegoś więcej:)
poza tym przy wypełnianiu protokołu przedmałżeńskiego( już podpisaliśmy:) to zaproponował mi, żebym zrobiła sobie studium o małżeństwie i rodzinie od września. żebym mogła prowadzić np. poradnie rodzinną. zrobiło mi się na prawdę miło..uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 1 Cze 2008, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to super Yvonne Exclamation Jednak łatwo odróżnić tych, którym zależy od tych, którzy idą do kościoła bo trzeba.
Ehhh, a ja wczoraj byłam na imprezie i aż dzisiaj troszkę dziwnie się czuję, było aż 2 rozwodników i jeden, który pewnie też dołączy do ich grona. No i tak sie zastanawiam jak to będzie z nami...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 1 Cze 2008, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też mam mieszane uczucia jak się spotykam z takimi ludźmi. ma się wątpliwości czy z nami nie będzie tak samo prawda? mimo że wierzę w nasz związek ale czasami pojawiają się takie smutne myśli że przecież tyle jest w życiu pokus oraz groźba rutyny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 2 Cze 2008, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choc nie koniecznie. Mój brat jest rozwodnikiem ściskam sie rozmawiamy z nim (ja z Maćkiem), i co też mam się bać że tak samo będzie u mnie?? Trzeba wierzyć że jednak będzie lepiej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group