Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPROSZENIA ŚLUBNE - WYKONANE SAMODZIELNIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 120, 121, 122  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MONIA
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 10

PostWysłany: Nie 1 Cze 2008, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie ciężko będzie wytrzymać...ja też ciągle szperam po necie i szukam czegoś ciekawego na temat ślubu i wesela, ale mam mamę która szybko chłodzi mój zapał...dzięki czemu zaczynam podchodzić do tematu troszkę spokojniej
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Nie 1 Cze 2008, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś ustaliliśmy, że sami robimy zaproszenia, P. stwierdził, że tak będzie bardziej od serca, osobiście i że nas to taniej wyjdzie. Ciekawe czy tak rzeczywiście będzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 8 Cze 2008, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie wyniosło to taniej i są indywidualne, takie nasze uśmiech
co do papieru ja wybrałam metalizowany - gdzieś już na forum zamioeszczałam linki z allegro, jakich rzeczy używałam i na czym się wzorowałam..

co do pośpiechu - mam sporo rzeczy do ślubu i wiem o tym, ale wiem też że zaraz muszę sie zająć pisaniem pracy licencjackiej - więc nie będzie już tyle czasu, będą inne rzeczy na głowie..
tymbardziej że mój bartek coraz bardziej jęczy o samochód język teraz celem jest uzbieranie i na początku nowego roku kupienie czegoś używanego a jeźdzącego uśmiech zaczynamy się powoli na innych rzeczach skupiać - nie tylko sam ślub ale i co po nim, - już mamy pomysł na podróż poślubną, ale o tym napisze w odpowiednim miejscu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wodniczka777
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: KRK

PostWysłany: Pią 3 Paź 2008, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez sami, a dokladnie - sama lol robie zaproszenia, przeszukiwałam długo rózne strony i caly czas cos mi nie pasowalo, w koncu zdecydowalam sie kupic na allegro ale wyslalam swój projekt (troszke poprawiony ich wzór), pan go nie zaakceptował w pełni i wtedy wpadlam na ten pomysl ze przeciez sama moge kupic ładny papier i wydrukuje co mi sie zywnie podoba, kupiłam papier metaliczny srebrny oczywiscie taki twardszy i umieszcze na nim takie teksty i dekoracje jakie chcialam. Bedzie on zwijany w rulonik i związany satynową tasiemką. Zgadzam sie w 100% z Dianicho to OGROMNA FRAJDA!wykrzyknik lol Robie tez sama winietki, tablice rejestracyjne, naklejki na paczki z ciastem i bardzo mnie to cieszy. A miałabym prosbe do Dianicho, czy moglabys sie pochwalic tymi ozdobami? 40 zł niby nic ale masz juz na cos innego Wink pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Pią 3 Paź 2008, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też zrobię sama, co mi szkodzi oczko
mam jeszcze duuuużo czasu więc napewno się wyrobię Very Happy
narazie może popracuje nad jakimś projektem oczko
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 13 Paź 2008, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam przeciwna wykonywanym ręcznie zaproszeniom. ale co raz bardziej się do tego przekonuję jak mam teraz duuuuużo wolnego czasu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 27 Paź 2008, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="magdaberbec"]a wiecie co... może to przesadza, ale ja już nawet zaczęłam sobie wyobrażać burzy i wichury podczas nocy weselnej. wiem że to śmieszne, ale przecież teraz w lecie jest dużo takich ulewnych burz z silnym wiatrem. i co jak nagle prądu zabraknie?pytajnik Boże chroń Exclamation[/quote

Nie martw się, na pewno każda z nas będzie miała piękną pogodę uśmiech[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 27 Paź 2008, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeśli nawet będzie lało to mam zamiar się super bawić i już. wezmę ze sobą drugą suknię (wieczorową) gdyby ślubna się bardzo pobrudziła i będzie git!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest dobra myśl uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
ja byłam przeciwna wykonywanym ręcznie zaproszeniom. ale co raz bardziej się do tego przekonuję jak mam teraz duuuuużo wolnego czasu.


i co? jakis pomysl juz masz, a moze cos zrobilas? uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 120, 121, 122  Następny
Strona 5 z 122

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group