Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPROSZENIA ŚLUBNE - WYKONANE SAMODZIELNIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 120, 121, 122  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Sro 7 Paź 2009, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne, a co najważniejsze własnoręcznie wykonane:) mam nadzieję, że goście docenią to:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 7 Paź 2009, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie my tez wybralismy na tyle nieskomplikowany wzor, ze gdybym sie uparla, moglabym zrobic je sama... Zadna filozofia, zlozyc zloty papier na pol, wkleic w srodku kremowy kartonik z nadrukowanym tekstem a okladke przewiazac wstazeczka... Tylko raz, ze musialabym to powtorzyc jakies 50 razy Shocked a dwa, ze mnie ten kwadracik z "koronkowym" wycieciem najbardziej kreci, a tego sama nie wykonam i takich cudnych dziurkaczy jeszcze nie spotkalam..
Ale jak ktos zrobil sam, to przynajmniej ma niepowtarzalne uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 7 Paź 2009, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
W sumie my tez wybralismy na tyle nieskomplikowany wzor, ze gdybym sie uparla, moglabym zrobic je sama... Zadna filozofia, zlozyc zloty papier na pol, wkleic w srodku kremowy kartonik z nadrukowanym tekstem a okladke przewiazac wstazeczka...


Liziii, wykonanie zaproszen nie jest skomplikowane i moze tak jak napisalas zadna to filozofia. Ja na poczatku tez tak myslalam. Sproboj wydrukowac tak tekst w srodku zaproszenia (my nie mamy wlozonego nadrukowanego kartonika), zeby po jego zlozeniu na 3 w kazdej czesci znajdowal sie on idealnie na srodku - uwierz na slowo, samo zwykle wyposrodkowanie nie wystarczy. Sleczelismy nad tym dwa wieczory, az sie wreszcie udalo. Potem, to juz tylko z gorki uśmiech
Ale wbrew pozorom zrobienie idealnego zaproszenia nie jest to az tak proste, na jakie wyglada.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 7 Paź 2009, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni, ależ ja nie twierdze ze zrobienie kazdego wzoru zaproszenia to pikuś uśmiech Akurat nasze mają wklejana kremowa karte z tekstem, wiec wydrukowanie go tak by pasowal, to kwestia tabeli w wordzie chociazby..
W innych przypadkach wypowiadac sie nie bede, bo kazdy ma inny wzor, wizje i pomysly uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 8 Paź 2009, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
kazdy ma inny wzor, wizje i pomysly uśmiech


I dlatego tez istnieje nasze forum. Gdyby nam wszystkim, to samo sie podobalo, nie bylo by sensu tutaj zagladac i czerpac od innych inspiracji uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni napisał:
KiSe napisał:
Jak tylko je zrobie zaraz wkleje fotke uśmiech


KiSe
koniecznie!

Hmm, ja tutaj chyba tez powinnam wkleic zdjecie, bo przeciez robilismy je sami. Ale juz je wkleilam w watku "nasze zaproszenia", hmm chyba nikt sie nie obrazi, jak je jeszcze rowniez tutaj umieszcze? Wink
Oto one:


B. ładne i eleganckie
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też chciałabym stworzyć własne zaproszenia. Szczególnie, że przy przeglądaniu różnych gotowych po necie doznałam olśnienia i mam dokładną wizję tego, jakby miały wyglądać Very Happy (takie połączenie kilku wzorów). Już nawet stworzyłam taki pierwowzór na zwykłej kartce Very Happy Lubię takie dłubanie plastyczne, więc to nawet będzie dla mnie przyjemność i chętnie poświęcę temu czas. Tylko muszę pozbierać materiały, zdecydować się na kolorystykę itp. Jak stworzę pierwsze egzemplarze (pewnie nie wcześniej niż w ciagu kilku m-cy oczko ) to zamieszczę fotki uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lila, my wlasnie tak zrobilismy nasze zaproszenia. Z trzech gotowych wzorow zmatowalismy jeden Very Happy

Agnieszka55, dziekuje. Wlasnie o taki efekt nam chodzilo.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni a gdzie się zaopatrywaliście w materiały? Papier itp? (bo wstążeczki wyhaczyłam już odpowiednie na allegro, ale papier wolałabym chyba widzieć na żywo zanim go kupie)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko kupilismy w sklepie papierniczym. Nie wiem, jak jest w Polsce, ale tutaj jak maja papier to maja w takim samym kolorze i o takiej samej fakturze koperty, wiec nie ma problemu.
Na zdjeciu tego nie widac, ale papier o kolorze ecri jest z perlowym polyskiem, a ten brazowy ma takie nierownosci powklejane.
Liziii wczesniej podala link do sklepu, ktory ma rozne roznosci do tworzenia roznych rzeczy - takze z papieru, moze w nim uda Ci sie cos wyszukac dla siebie uśmiech
Jeszcze raz podaje linka:
http://swiatpasji.pl/sklep/Papierowo_kolorowo-k43-0-3-default.html
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 120, 121, 122  Następny
Strona 7 z 122

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group