Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gorące lato

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
View previous topic :: View next topic  
Author Message
angie33
bywalec
bywalec


Joined: 23 Jan 2020
Posts: 106

PostPosted: Tue 18 Feb 2020, 15:10    Post subject: Gorące lato Reply with quote

Dzień dobry. Słyszałem, że w tym roku lato ma być na prawdę bardzo upalne. Czy możecie polecić Państwo jakieś systemy nawadniania ogrodu które Państwo stosujecie u siebie na działce?
Back to top
View user's profile Send private message
maarcineczek
początkujący
początkujący


Joined: 24 May 2021
Posts: 9

PostPosted: Mon 24 May 2021, 8:30    Post subject: Reply with quote

U nas podlewa się z węża ogrodowego. Wygospodarowaliśmy miejsce na grilla na trójnogu z tego sklepu https://gotowanienapowietrzu.pl/grille/grille-na-trojnogu/ Świetna sprawa taki grill. Wieczorami grillujemy wraz z przyjaciółmi. Szczerze polecam!wykrzyknik
Back to top
View user's profile Send private message
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Joined: 16 Jan 2019
Posts: 759

PostPosted: Wed 3 Nov 2021, 8:56    Post subject: Re: Gorące lato Reply with quote

angie33 wrote:
Dzień dobry. Słyszałem, że w tym roku lato ma być na prawdę bardzo upalne. Czy możecie polecić Państwo jakieś -moim-ogrodzie.pl/nawadnianie/]systemy nawadniania ogrodu które Państwo stosujecie u siebie na działce?


Staram się zbierać deszczówkę, bo podlewać cały ogród w upały to wszystko i tak wyparowuje, szkoda tej wody wtedy.

-------
transport

https://krasnal-przeprowadzki.pl/pakowanie/

Back to top
View user's profile Send private message
myrtis.gaylord
początkujący
początkujący


Joined: 01 Dec 2021
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Wed 1 Dec 2021, 13:01    Post subject: Reply with quote

Ciekawe jaka będzie również zima.
Back to top
View user's profile Send private message
Sabrina
początkujący
początkujący


Joined: 04 Jul 2022
Posts: 1

PostPosted: Mon 4 Jul 2022, 8:30    Post subject: Reply with quote

Lato jak ma w zwyczaju jest gorące Very Happy Zawsze staram się w tym okresie zadbać zarówno o ogród, jak i o siebie wyjeżdżając na wakacje, na które zbieram przez cały rok. Na https://spotcameras.com/ są tysiące miejsc, do których udałabym się od razu, gdybym tylko mogła. Na razie jednak ograniczę się tylko do Lazurowego Wybrzeża Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2019
Posts: 565

PostPosted: Wed 6 Jul 2022, 22:06    Post subject: Reply with quote

Tegoroczne lato jest gorące i jeśli chodzi o dzieci to można je wysłać na naukę pływania w tej szkole https://movecamp.pl/instruktor-plywania-trener/ albo półkolonie czy obozy sportowe. Mają bogatą ofertę i wiedzą jak zorganizować dzieciom aktywny wypoczynek.
Back to top
View user's profile Send private message
sokow
bywalec
bywalec


Joined: 27 Apr 2022
Posts: 214

PostPosted: Wed 3 Aug 2022, 12:31    Post subject: Reply with quote

Kolejna fala upałów się zbliża i trzeba uważać na siebie w tym czasie oraz odpowiednio zabezpieczyć przed słońcem. Ja stosuję Melanotan, aby uniknąć poparzeń słonecznych oraz mieć na długi czas piękną opaleniznę. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, bo wyglądam jakbym była gdzieś na wakacjach. Na stronie www.melanotan.biz można znaleźć wszystkie informacje o produkcie.
Back to top
View user's profile Send private message
Marylka98
kandydat
kandydat


Joined: 11 Jul 2022
Posts: 10

PostPosted: Thu 4 Aug 2022, 21:58    Post subject: Reply with quote

Dzisiaj jak upalnie masakra jakaś Sad I polecam deszczówkę łapać w jakiś zbiornik czy cuś Very Happy
_________________
Ulubione filmy: Mała syrenka
Barbie
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Katie3
kandydat
kandydat


Joined: 27 Apr 2021
Posts: 27

PostPosted: Thu 21 Sep 2023, 19:03    Post subject: Reply with quote

Ja jedynie mogę polecić wyjazd na wakacje z biurem Konsorcjum.pl Very Happy Byłam z nimi w Jordanii. Zobaczyłam najważniejsze miejsca. Był hotel w dobrym standardzie i pyszne jedzenie. Mega odpoczęłam i już myślę nad wyborem kierunku na następny wyjazd.
Back to top
View user's profile Send private message
Margolcia33
maniak
maniak


Joined: 24 Oct 2018
Posts: 1285

PostPosted: Sat 27 Jan 2024, 13:49    Post subject: Reply with quote

Przy montażu pompy w zbiorniku na deszczówkę istotne jest, aby zapewnić odpowiednią filtrację wody przed jej wejściem do pompy. Dzięki temu unikniemy zanieczyszczeń, które mogłyby uszkodzić pompę. Należy także pamiętać o zabezpieczeniu elektrycznym i odpowiednim odprowadzeniu wody. W celu uzyskania dokładnych instrukcji, odwiedź stronę https://www.budowa.org/artykuly/szczegoly/79274_jak-zamontowac-pompe-w-zbiorniku-na-deszczowke gdzie świetnie o tym napisano.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group