Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

GARNITUR
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 91, 92, 93  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też tak uważam. Jest bardziej elegancki, a w tym brązowym wyglądałby jak jeden z wielu gości weselnych.. Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Wto 9 Cze 2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój skarb od soboty ma garnitur uśmiech myśleliśmy o jasnym a w końcu jest grafitowy z lekkim połyskiem, pan w sklepie nam doradził, że będzie lepiej wyglądał do białej sukni uśmiech leży idealnie...więc nie były potrzebne żadne przeróbki, a myśleliśmy że bez tego się nie obędzie Very Happy
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 29 Cze 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno ciemny garnitur, raczej grafitowy niż czarny. Koszule i krawat to się wymyśli jak już będzie moja kiecka:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hania13
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 32
Skąd: Roosendaal, NL

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj przyszły małzonek będzie ubrany w czarny garnitur z paseczkami (mało widocznymi), koszulę ecru, ciemno-fioletowy krawat + skarpetki w tym samym kolorze (o ile uda nam się znaleźć) uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo, facet i lubi fiolet? Z moich obserwacji wynika, że faceci nie przepadają generalnie za tym kolorem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hania13
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 32
Skąd: Roosendaal, NL

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda80 taki pomysł dali nam fotografowie/styliści. Widziałam parę młodą, których wszystkie dodatki byly pomarańczowe ... jej bukiet, jego krawat, skarpetki, spinki do mankietów i powiem Ci, że efekt był super Very Happy Z tego powodu, że my mamy slub w zimie o godz. 15:30, więc pewnie jak zakończy się ceremonia, to będzie już ciemno, więc zaproponowano nam kolor ciemny - fioletowy oczko
... jak dotychczas najwiekszy problem mamy ze znalezieniem skarpetek Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irenka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 118

PostWysłany: Sob 5 Wrz 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś, kiedy nie bylismy jeszcze zaręczeni, szukaliśmy płaszcza dla mojego Skarba i sprzedawczyni by sprawdzić czy marynarka nie będzie wystawać podała jakąś stalową. Paweł wyglądał w tym kolorze świetnie. Więc teraz kiedy rozmawiamy o ewentualnym ślubnym mysleliśmy o tym kolorze. A ostatnio moja przyjaciółkamówi, że nie wyobraża sobie aby PAn Młody miał inny niz czarny.... ech jak myślicie, bo mi w głowie namieszała....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 5 Wrz 2009, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz jest duża dowolnośc w strojach dla obojga z Pary Młodej, więc niech ubierze się w to, na co ma ochote i w czym się dobrze czuje ... myslę, że stalowy garnitur nie jest jakąś tam straszną ekstrawagancją, więc nie ma sie co martwić... byleby On się czuł w tym kolorze dobrze Cool

My natomiast dla mojego Skarba uszyjemy klasyczny, czarny garnitur
język Ale nie dlatego, że wypada, ale po prostu mój A. ceni sobie klasyczną elegancję... no i w takim męskim stroju będzie mi się też podobał Cool Do tego biała koszula ze spinkami do mankietów ... co do muchy/krawatu/musznika oraz ewentualnej kamizelki pod spód jeszcze nic nie ustaliliśmy język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2009, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ekstrawagancja, nie ekstrawagancja... pytanie czy Pan Młody będzie wyglądała jak Pan Młoda w carniturze innym niż czarny jest takie samo jak pytanie czy Panna Młoda będzie wyglądała jak Panna Młoda w krótkiej sukni ślubnej Rolling Eyes

kolor nie ma znaczenia. facet ma się w tym garniturze dobrze czuć i dobrze wyglądać. nie każdy lubi kolor czarny i nie każdy w nim dobrze wygląda. jak dla mnie może założyć nawet różowy garnitur i czarną koszulę lol nie martwie się, kazdy będziw wiedział kto jest Panem Młodym, niezależnie jakiego koloru będzie garnitur.


kilka miesięcy temu Jacek kupił czarny garnitur, akurat mieliśmy kilka imprez i stwierdził, że za 2lata (na nasz ślub) go założy, bo z pewnością zniszczony nie będzie, a on nie ma zamiaru co chwilę garnituru kupować. jeden ma i mu styknie Rolling Eyes myśle sobie "ok, jak chce, jego wybór"... jakiś czas temu oddał garnitur do pralni chemicznej, jak go odbierał to go nie sprawdził...a potem okazało się,ze na rękawie jest jakas skaza, z którą się nic nie zrobi Rolling Eyes a on próbuje mi teraz wmówić, że "przecież nic nie widać" ! Shocked Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Irenka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 118

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2009, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach Ci mężczyźni, u nich nigdy nic nie widać hahahaha
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 91, 92, 93  Następny
Strona 22 z 93

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group