Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

GARNITUR
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 91, 92, 93  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia300
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: y nibzlandii

PostWysłany: Wto 13 Paź 2009, 21:26    Temat postu: ORGANIYER NA LUB I WESELE Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle przed ślubem jest dużo zamieszania i zakupów. Najlepiej stworzyć sobie listę, która może być wspólna za narzeczonym. Ja z tego skorzystałam i polecam wszystkim
_________________
love is is in the air
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegladam obecnie meskie garnitury.. niby mialam wizje co M mialby miec na sobie w tym dniu - marzył mi sie grafitowo-stalowy garnitur... ale pozniej pomyslalam ze moja suknia jest w kolorze ivory.. i chcialabym zeby M mial taką kamizelke, a ona nijak moim zdaniem nie pasuje do "zimnego" koloru garnituru..
Z drugiej strony - złoty, brązowy garnitur?





_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie garnitur powinien być ciemny, nawet czarny..... bo to klasyk i pasuje do każdej sukienki i wygląda dostojnie Wink Do tego może być np. kamizelka pod kolor sukni ślubnej albo ten musznik/mucha/cokolwiek w tej tonacji..... i to jest właśnie to ----- > klasyczna elegancja Cool Nie mogę się doczekać mojego A. w takim stroju Cool Cool Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z jednej strony im ciemniejszy garnitur, tym wydaje mi sie praktyczniejszy zarowno podczas jak i po slubie..
z drugiej, nie widze M w czarnym garniturze.. nie twierdze ze wyglada on zle czy do slubu nie pasuje... ale jakos w przypadku mojego slubu nie ma takiej opcji..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do mnie jakoś nie przemawiają jasne garnitury.... kojarzą mi się z filmami o mafii i gangsterami lol

Co do funkcjonalności, to nie wydaje mi się, żeby ślubny garnitur był potem często jeszcze eksploatowany, no bo będzie bardziej taki wieczorowy, elegancki.... więc na bale owszem, ale na spotkanie biznesowe to raczej by się nie nadawał Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozniejsze okazje, ktore mam na mysli to jakas impreza wymagająca wieczorowego stroju - sylwester a'la bal, chrzciny w rodzinie, czyjes wesele itp. Dlatego tez nie chce zeby ten garnitur był jednorazowy.. A taki kremowy czy biały chyba zakonczyłby swą kariere po slubie..
Najbardziej uniwersalny bylby czarny lub odcienie szarosci.. ale gryzie mnie ta kamizelka Rolling Eyes
Podoba mi sie jeszcze ten czekoladowy.. choc początkowo skreslilam wszelkie brązy..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Soze
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 78

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie oprócz 4,5 i ostatniego są do kitu. Części nawet cygan z wąsem by nie ubrał Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z brązowym garniturem ślubnym jeszcze się nie spotkałam.... ale kto wie Cool

Kurcze, i tak wszystko zależy od tego, co najbardziej będzie pasowało do Twojego stroju.... Jakoś nie jestem w stanie przetrawić par, gdzie kobieta i mężczyzna wyglądają jak zupełnie każde z odrębnej bajki język Ale może to tylko moje zboczenie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soze napisał:
Wszystkie oprócz 4,5 i ostatniego są do kitu. Części nawet cygan z wąsem by nie ubrał Shocked


Coz, wydaje mi sie ze to jest wyłącznie Twoje zdanie, bo to są slubne garnitury i wiem ze mezczyzni je kupują..
Ciekawa jestem jaki jest Twój, niecygański typ..

Niecierpie postów które krytykują i niewiele wnoszą Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Soze
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 78

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Soze napisał:
Wszystkie oprócz 4,5 i ostatniego są do kitu. Części nawet cygan z wąsem by nie ubrał Shocked


Coz, wydaje mi sie ze to jest wyłącznie Twoje zdanie, bo to są slubne garnitury i wiem ze mezczyzni je kupują..
Ciekawa jestem jaki jest Twój, niecygański typ..

Niecierpie postów które krytykują i niewiele wnoszą Rolling Eyes


Ktoś je kupuje? Sorry ale są ludzie którzy kupują szeleszczące dresy a ja jakoś ich nie założe.

Chcesz ubrać faceta jak klauna-tyle wniósł twój post.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 91, 92, 93  Następny
Strona 23 z 93

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group