Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DATA ŚLUBU - ŚLUBY W 2009roku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 149, 150, 151  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

irysek, moje gratulacje:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irysek gratulacje...Powiedz mi jedno.Ja niestety musze wziąc sobie te 2 dni wolnego które przyslugują na ślub(z pracy),bo moja rodzina jest z radomia,i warszawy i łodzi i w ogóle musze z ich ulokować w pokojach i sie nimi zająć.Więc boje się ze w piątek zaczeni to do mnie wszytko docierać.I w sobote jak będę skaładać przysięge to będe bardzo zestresowana,i coś wypale lub sie popłacze lub cos innego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

irysek gratuluje uśmiech

a co do pracy-ja tez planowałado samego końca chodzić do pracy żeby w domu sie nie stresować.ale w końcu kierowniczka sama dała mi wolne od wtorku przed ślubem bo stwerdziła że i tak narazie ze mnie pożytku nie ma język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też z P. urlopy zaplanowane Very Happy zgraliśmy się idealnie,on bierze od 20 sierpnia i ja też i mamy wolne do końca miesiąca. Tylko stresu dużo bo już właśnie 20 pierwsi goście z Anglii przylatują i trzeba się będzie nimi troszkę zająć Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też urlop mieliśmy zaplanowany na wrzesień, ale teraz jak Skarbuś pracy nie ma, a jeśli znadzie to musimy cos wymysleć, żeby miał wolne po ślubie, żeby pojechac w góry.
Jak to fajnie widzieć już "3" na suwaczki, a kiedys było pare mieisęcy więcej, ale ten czas leci... Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
Śluby w 2010 roku aktywniejsze niż my z 2009, az tak rzuciłyśmy się w wir przygotowań? uśmiech Coś pusto...
Więc ja napiszę, że byliśmy dopytac się księdza co potrzeba i kiedy dokłądnie do niego przyjśc na spisanie protokołu i z metrykami - a więc w lipcu (pod koniec), a potem do UC poszliśmy dopytać (ksiądz wysłał nas) co UC potrzebuje od nas i kiedy zgłosić się do niego, żeby spisać dokument o braku przeciwskazań do zawarcia małżeństwa, więc to nas czeka przed księdzem pod koniec czerwca Very Happy


to u nas inaczej niż u ciebie a mamy ślub tego samego dnia uśmiech nam ksiądz kazał przyjść spisać protokół w połowie czerwca uśmiech i już zbierać wszystkie zaświadczenia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaczynam wakacje na 10 dni przed slubem.I koncze na 8 dni po. Prawie 3 tygodnie wolnego lol Juuuupppiiiiiii!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdziuniaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nadzieję, że będę miała urlop na tydzień przed ślubem i na tydzień po jeśli do tego czasu znajdziemy osobę żeby mnie zastąpiła smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to w sumie będe miała 3 tygodnie urlopu - tydzień przed śloubem i dwa po Very Happy Tylko gorzej ze Skarbusiem...ciekawe czy będzie już miał prace, jak to będzie wyglądało Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam nadzieję, że będę miała luz w miarę na uczelni bo nie wyobrażam sobie zaraz przed albo zaraz po ślubie iść na jakieś zajęcia obowiązkowe...
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 149, 150, 151  Następny
Strona 146 z 151

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group