Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PREZENTY
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MARCHEWKA
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 3

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 12:52    Temat postu: PREZENTY Odpowiedz z cytatem

MAM PYTANIE DO WAS: OTOZ NIEDLUGO BO W MAJU ZAPRZYJAZNIONA PARA MLODA SIE HAJTA NO I WYPADALOBY KUPIC JAKIS PREZENT I ZASTANAWIAM SIE CO TO MOGLOBY BYC...
MYSLE O MIKROFALI ALBO NP ODKURZACZ
NP O TAKI:
http://www.skapiec.pl/site/cat/304/comp/62426
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 17:35    Temat postu: Re: PREZENTY Odpowiedz z cytatem

MARCHEWKA napisał:
MAM PYTANIE DO WAS: OTOZ NIEDLUGO BO W MAJU ZAPRZYJAZNIONA PARA MLODA SIE HAJTA NO I WYPADALOBY KUPIC JAKIS PREZENT I ZASTANAWIAM SIE CO TO MOGLOBY BYC...
MYSLE O MIKROFALI ALBO NP ODKURZACZ
NP O TAKI:
http://www.skapiec.pl/site/cat/304/comp/62426


jeslo chodzi o ten odkurzacz to uwierz mi że nie ma nic gorszego od odkurzaczy z pojemnikiem do czyszczenia. można pomyśleć że ekonomiczny bo nie trzeba kupować woreczkow na zmiane ale czyszczenie tego pojemnika a przedewszystkim filtrów wymaga sporej cierpliwości no i oczywiście czasu Evil or Very Mad . a pozatym firma LG produkuje zdecydowanie lepsze monitory komputerowe od odkurzaczy Wink
zrobisz oczywiście jak zechcesz Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marchewko,

A jest to prezent o który oni prosili? Może jeśli masz wątpliwości lepiej je z Parą Młodą skonsultować?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to będzie najlepsze rozwiązanie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MARCHEWKA
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 3

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2008, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROBOWALAM DELIKATNIE ICH PODPYTAC I STWIERDZILI A WLASCIWIE PANNA MLODA STWIRDZILA ZE BRAKUJE IM KUCHENKI MIKROFALOWEJ, BO JAK JEJ MAZ PRZYSZLY WRACA A ONA JEST NA UCZELNI TO ON ZAMIAST COS SOBIE PODGRZAC CO MU ZOSTAWIA TO IDZE NA PIZZE ALBO COS KUPUJE PO DRODZE I JA TO STRASZNIE IRYTUJE uśmiech
I POWIEDZIALA ZE W TAKIEJ MIKROFALI TO CHWILA MOMENT I MOZE PRZESTANIE JESC NA MIESCIE

A PONIEWAZ ONI MAJA LODOWKE TAKA STALOWA TO MOZE TAKA MIKROFALA BYLABY OK:

http://www.ceneo.pl/303936

http://www.ceneo.pl/303936
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2008, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie jak najbardziej, tylko uprzedź o zakupie, żeby innym nie narzekała na brak mikrofali język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się zastanawiam nad prezentem na ślub. Myślałam o dużym kryształowym wazonie i ew coś w komplecie z tym wazonem, np. owocarkę. Myślę, że to fajny prezent, bo pamiątka na całe życie (chyba że się zbije Wink ) i do tego bardzo praktyczna i dekoracyjna zarazem. Co myślicie Question
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Sro 13 Sie 2008, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Becia...zależy czy młodzi lubią prezenty tego typu oczko Znów by trzeba podpytać oczko Także mam taki problem oczko A jak oceniacie po prostu pieniądze w kopercie? No i oczywiście...ile wypada dać...jeśli to koleżanka oczko Kłopotliwa sprawa...czasem faktycznie lepiej kupić ładny prezent, ale niekoniecznie bardzo drogi, niż wystrzelić z drobnymi oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Wto 19 Sie 2008, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej dać pieniądze a młodzi już sami będą wiedzieć co sobie kupić
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rajka
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sro 20 Sie 2008, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moich okolicach głownie daje się pieniądze ale młodzi ...znaczy się koledzy i koleżanki Pary młodej zazwyczaj kupuja prezenty. Szczerze to myślę ze prezent w stylu serwis obiadowy, sztućce-to bardzo fajna sprawa i pamiątka na całe zycie![dopóki sprzęd przetrwa] jesz obiad 10 lat po slubie i wiesz ze to własnie od kogos tam ten talerz....uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group