Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

razem czy osobno?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Sty 2009, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Skarbuś także dziecko - dopiero jak będziemy sami na swoim, oboje tylko razem, rodzice mogą przyjeżdzać, doradzić, pomóc, ale wracają do siebie,a my razem we dwoje sobie uporamy z naszym życiem. Ciesze się, że Moj Ł. ma takie podejście do tego jak ja Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luciola86 napisał:
Wiec udział mojej mamy sie ograniczy, poniewaz bedziemy mieli osobne wejscie.


O, to już jest jakieś wyjście!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rybix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 85

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie mogłabym mieszkac z którymiś z rodziców..mimio, że dogadujemy się ok i z jednymi z i z drugimi..na dodatek oboie strony nas namwiają subtelnie, żeby zostac u nich..ale ja obserwuje jak to wyglada w inncyh związakach..albo czasem jak jesteśmy razem dłuzszy czas u mnie czy u chłopaka.. nie nie nie... w minione wakacj miszkaliśmy razem.bo byliśmy w pracy..bylo cudnie!! sami o wszytskim decydowaliśmy.. sami decydowaliśmy co ma być i jak ... mieszkając z rodzicami zawsze się jest od nich troszkę zależnym.. po ślubie zostanie mi jeszcze rok studiow..i to będzie cięzki rok..bo będziemy troszkę tu, troskzę tam.. a potem..nie wiem.. mamy juz działke..chcemy się budować..ale jak będzie z finansami..hmm.. wiadomo.. al jesli będzie kucho..to na pewno coś wynajmniemy..albo kupimy.. uśmiech bo nie ma jak na swoim uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zgadzam się, że nie ma jak na swoim i my też do tego dążymy, a Tobie luciola86 poradzę tylko, żebyście sobie zmontowali jeszcze pod liczniki, to już jakoś inaczej będzie wyglądało... I jeden problem mniej do kłótni.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luciola86 na takie wspólne mieszkanie to i ja bym się chyba zgodziła. to dobre rozwiązanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tak miało być na początku, ale potem się zaczęły "płacze" mojej mamy, że się całkiem chcemy od niej odizolować i jeszcze doszły "problemem" z postawieniem samochodu K., to oboje zdecydowaliśmy, że nam lepiej będzie "na swoim". I do tego dążymy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rybix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 85

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie..pozornie to wszystko wygląda ok.. niby nawet mamy wizję, że damy radę wszyscy razem mieskzać..ale jak zaczynamy sięprzyglądać szczegółom..zaczynają się schody.. a to nie ma gdzie auta dać, a mogłaś to robić inaczej, a czemu nei robisz tak, a czemu kupiliście takie, a po co bedziesz malować ściany jak jeszcze dobre Very Happy hihih to jest takie śmieszne Very Happy ale przypuszczam, że i my takie keidyś będziemy Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nadzieję, że się taką zrzędą nie zrobię, al kto wie, obecny wygląd i zachowanie naszych mam, to nasza przyszłość. Chociaż powiem szczerze, że moja mama ani z wyglądu, ani z zachowania tym bardzie nie przypomina swojej mamy, czyli mojej już nieżyjącej babci.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyna to piec, w którym rośnie baba Exclamation Exclamation lol lol lol oby nie... Wink nie chcemy się zamienić we własne matki, ale podświadomie do tego dążymy - tragedia - wciąż walczę Exclamation Exclamation lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coś w tym jest.Wiele rzeczy w mojej mamie mnie drazni i zawsze mówie ze ja nigdy taka nie będę.Ale niestety łapie się na tym że wiele tych cech juz sie do mnie przyplątało Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 5 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group