Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

razem czy osobno?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 16 Cze 2008, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już mieszkamy długo sami:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Nie 27 Lip 2008, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkamy z moją mamą (już od blisko pół roku). A to ze względu na duże mieszkanie, a mama jest starszą osobą, której trzeba pomagać (a mój tato nie żyje)...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 27 Lip 2008, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takiej sytuacji jak wasza też oczywiście zamieszkalibyśmy z rodzicem ale jesli nie będzie takiej potrzeby to...broń Boże od mieszkania z rodzicami Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Nie 27 Lip 2008, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
w takiej sytuacji jak wasza też oczywiście zamieszkalibyśmy z rodzicem ale jesli nie będzie takiej potrzeby to...broń Boże od mieszkania z rodzicami Wink


Absolutna prawda uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Pon 4 Sie 2008, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My myślimy na początku pomieszkać u mnie ale nie wiem jak długo wytrzymamy Rolling Eyes moja mama od zawsze rządzi w domu i zawsze musi być po jej myśli więc czuje że będziemy szukać zaraz po ślubie język
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 4 Sie 2008, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W życiu nie chciałabym po ślubie mieszkać z rodzicami Shocked z moimi to by była masakra a u męża... no cóż, teściowie są ok ale każdy powinien mieszkać na swoim. Na szczęście nasze mieszkanie już na nas czeka uśmiech
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Pią 3 Paź 2008, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co będzie, wiem co chciałabym żeby było oczko
chciałbym mieszkać z Miśkiem, ale jak będziemy brać ślub to on będzie jeszcze studiował więc nie wiem..
mieszkać jako tako mamy gdzie, bo ja mam na siebie zapisane mieszkanie Dziadka [który żyje i ma się dobrze oczko] a M. ma zapisaną górę domu Dziadków [też jeszcze się w zaświaty nie wybierają uśmiech]

Nie wyobrażam sobie mieszkania z Rodzicami po ślubie... i to mijanie się w piżamach rano, kolejki do łazienki.... neeee, nie widzę tego.
Mój Szwagier mieszka od niedawna z teściami bo mają duży dom, ale wiem że już się chce wyprowadzać bo nie potrafią się dogadać Rolling Eyes
inna sprawa że jego teście są specyficzni język
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 16 Paź 2008, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bałabym się że będę bardzo oceniana przez pozostałych domowników. para młodych małżonków zaczyna tworzyć coś nowego oddzielnego. wydaje mi się że mieszkając z rodzicami nic nowego byśmy nie tworzyli tylko musieli się przystosowywać do reguł panujących już w danym domu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My także marzymy o własnym mieszkanku, a właściwie domku (już nawet mamy upatrzony projekt), ale zanim do tego dojdzie pewnie trzeba będzie pomieszkać z którymiś rodzicami, co nam wcale nie jest na rękę. Crying or Very sad Ale dla wspólnego dobra jakoś przebiedujemy ten czas. Tylko nie lubię, jak się ktoś wtrąca.
Jak chodziliśmy na nauki przedmałżeńskie, ksiądz powiedział, że najlepiej jak młodzi będą mieszkali osobno. Bo młodzi ze starszymi się nigdy nie dogadają, zawsze dojdzie do jakiegoś zaognienia sytuacji. I lepiej, jak od razu się rozejdą w zgodzie, niż żeby potem mieli się w niezgodzie rozchodzić. Ale jak powiedziałam to mojej mamie, to się strasznie na mnie oburzył, a nawet obraziła, jak ja tak w ogóle mogę myśleć... smutny
Ale ja mam na ten temat swoje zdanie i zazdroszczę tym, którzy zaraz po ślubie id na swoje... Też bym tak chciała... smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 5

PostWysłany: Pią 24 Paź 2008, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkamy sami już prawie 2 lata ( studiujemy 200 km od domu rodzinnego), po ślubie zostanie nam jeszcze rok studiów, wiec będziemy dalej mieszkali sami... a po powrocie w rodzinne strony nie wyobrażam sobie zamieszkania z którymi kolwiek rodzicami ( pomimo, że z jednym i drugimi mamy świetny kontakt), więc albo będzie nas stać na coś własnego albo będziemy wynajmowaćuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 3 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group