Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wskazówki w poszukiwaniu sali- na co zwracać uwagę- cenne wypowiedzi.
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Thu 20 Mar 2008, 13:38    Post subject: Wskazówki w poszukiwaniu sali- na co zwracać uwagę- cenne wypowiedzi. Reply with quote

Dzielcie się kochani Waszymi doświadczeniami w szukaniu sal weselnych.
Na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę i o co pytać właścicieli sal,
a czego się wystrzegać?
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
ania_411
kandydat
kandydat


Joined: 22 Feb 2008
Posts: 96
Location: kujawsko-pomorskie

PostPosted: Wed 26 Mar 2008, 17:43    Post subject: Reply with quote

najłatwiej jest, jak pochodzi się z małej miejscowości i nie ma się zbyt dużego wyboru Very Happy
a tak na prawde to moim zdaniem najlepiej posłuchać opini tych, którzy już tam wesele mieli. oni najlepiej bedą wiedzieli na co trzeba uważać Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Wed 26 Mar 2008, 17:56    Post subject: Reply with quote

ważne są kwestie poza opłatą od osoby - np.120zł - tzw. korkowe, opłata za wniesienie własnych napoi, ciast itd..
znalazłam salę gdzie 25zł korkowego od pół litra wódki..

ważne żeby albo była jedna sala na której ci co siedzą przy stole mogą patrzeć na tańczących, albo jak my mamy na sali biesiadnej jest rzutnik który pokazuje co się dzieje na sali tanecznej uśmiech

menu, możliwość zmiany dekoracji, kwestia kto ją robi, obsługa kelnerska, ewentualnie czy można swoich kucharzy wprowadzić...
czy goście będą płacili sami za swoje zam ówienia w barze czy młoda para...

zależy kto czego szuka ale przede wszystkim DODATKOWE A NAJCZĘŚCIEJ UKRYTE OPŁATY trzeba znaleźć.. czyli wypyta o wszystko, bo jak się nieraz okazuje, trzeba np za szatnię od soby zapłacić... gościom głupio kazać...
ile zaliczki? co jeśli będą w kraju podwyżki cen towarów, żywności?
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Thu 27 Mar 2008, 0:23    Post subject: Reply with quote

o tak, gdyby w mojej miejscowości była tylko jedna sala nie byłoby wyboru i problemu z wyborem hi hi Wink
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Thu 27 Mar 2008, 18:46    Post subject: Reply with quote

ja nawet w takiej sytuacji rozglądałabym się po okolicznych salach uśmiech
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
migotka81
kandydat
kandydat


Joined: 01 Apr 2008
Posts: 49

PostPosted: Wed 2 Apr 2008, 11:53    Post subject: Reply with quote

My to narazie z sala nie mamy problemow bo malutkie przyjecie po cywilnym robimy w domku uśmiech
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Wed 2 Apr 2008, 15:07    Post subject: Reply with quote

uśmiech jak juz sie zdecydujecie na ślub kościelny i będziecie chcieli zrobić większe przyjęcie - poznacie nasz ból język macie jakieś konkretne menu na wasze przyjątko? Czy jeszcze nie wiecie ?
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
marzena
gaduła
gaduła


Joined: 24 Mar 2008
Posts: 284
Location: znienacka :))

PostPosted: Mon 7 Apr 2008, 14:31    Post subject: Reply with quote

Przy wyborze sali kierowaliśmy się też tym, żeby na zewnątrz było jakieś ładne obejście, a nie od razu ulica Confused Lubię, kiedy wokół restauracji albo domów przyjęć są zadbane ogródki, albo "skalniaczki", kilka ławek, gdzie można posiedzieć i powdychać świeżego powietrza między jednym tańcem a drugim. Czyli najlepiej nie w żadnym centrum miasta, ale gdzieś na obrzeżach... My mamy na niewielkiej wsi, przy żadnej głównej drodze, raczej na uboczu, a wokół jest piękny ogród Very Happy Nawet się zastanawiałam, czy w ogóle w plener nam się opłaca jechać, czy raczej nie zrobić zdjęć tam, na miejscu. Jeszcze zobaczymy Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Mon 7 Apr 2008, 17:55    Post subject: Reply with quote

marzenko ja mam dokładnie taką samą sytuację. wybraliśmy salę na wsi. wokół sali jest dużo zieleni i też myślałam o tym aby tam zrobić sporo fajnych fotek. myślę że i gościom będzie miło w takim miejscu.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Tue 8 Apr 2008, 1:03    Post subject: Reply with quote

my też mamy z dala od ruchliwej ulicy - co o zgrozo w warszaiw jest trudne do uzyskania, jeśli sie nie chce zaplacic za kunsztowny dom weselny za 160zł/osoby... podoba mi sie to miejsce uśmiech
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group