Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja Kościoła Rzeszów

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 39
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 17:34    Temat postu: Dekoracja Kościoła Rzeszów Odpowiedz z cytatem

Czy wie ktoś ile to kosztuje? bo ja słyszałam ze 1500 zł? Czy to możliwe? Jeśli jest tu ktoś z Rzeszowa i zna jakies firmy zajmujace sie strojeniem Kosciołów prosze o kontakt Pozdrawiam wszystkich uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 39
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba nie ma tu nikogo z Rzeszowa :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Sty 2010, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem z Rzeszowa .Ale zajmuje się dekoracjami ślubnimi . Dlztego mogę Ci powiedzeć .Dekoracka kościoła sztucznymi kwiatam wacha się 250-450zł , natomiast żywymi od 500- 800zł .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 28 Sty 2010, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żywymi kwiatami może byc droższa i sięgac nawet 1000zł,zależy czy chcesz dekorowac także salę na wesele czy tylko kościół. Nie musi byc akurat firma z Rzeszowa,w internecie jest sporo ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Łukasz10
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 8

PostWysłany: Sro 12 Maj 2010, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś mógłby polecić dekorację kościoła w Tarnowie bardzo prosze

Z góry dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie jestem z Tarnowa,ale możesz zobaczyc które użytkowniczki sa z małopolski lub zapytac o firmy dekoratorskie na portalu społecznościowym miasta Tarnów.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group