Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pamięć o tych którzy odeszli
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
View previous topic :: View next topic  
Author Message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Thu 20 Mar 2008, 0:03    Post subject: pamięć o tych którzy odeszli Reply with quote

jak wspominaliście zmarłych rodziców przed ślubem?
najczęściej chyba przed samą mszą ślubną para młoda jedzie jeszcze na cmentarz aby się pomodlić przy grobie, ale może znacie inne ładne tradycje oddające cześć zmarłym rodzicom.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
aseret
gaduła
gaduła


Joined: 03 Apr 2008
Posts: 352

PostPosted: Thu 3 Apr 2008, 9:11    Post subject: Reply with quote

Mój ś.p.Tato pochowany jest w innym kraju i nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić... Druga sprawa, że nie wiem czy coś się mówi przy samym podziękowaniu... hmm...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Thu 3 Apr 2008, 20:03    Post subject: Reply with quote

my uznaliśmy że nie będziemy podczas wesela dziękować rodzicom właśnie ze względu na to że nie będzie z nami mojego narzeczonego mamy. może to się wydawać dziwne dla gości ale wiem że to będą ogromne emocje więc podziękujemy po ślubie, może na wspólnym obiedzie.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Mon 28 Apr 2008, 11:40    Post subject: Reply with quote

nie robicie niczego dla gości a dla siebie, więc według mnie bardzo trafna decyzja..
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Mon 28 Apr 2008, 14:12    Post subject: Reply with quote

zawsze tak postępowałam, taki już mój charakter. zawsze nie robiłam i nie będę robić nic "pod publikę".
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Kasia1302
gaduła
gaduła


Joined: 16 Jun 2008
Posts: 341
Location: Chorzów

PostPosted: Mon 16 Jun 2008, 8:48    Post subject: Reply with quote

Ja już taty nie mam i doszłam do wniosku,że na cmentarz pójdę sama dzień przed ślubem
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
misty
kandydat
kandydat


Joined: 26 Jul 2008
Posts: 10
Location: Podkarpacie

PostPosted: Mon 20 Oct 2008, 21:29    Post subject: Reply with quote

Mój tata nie żyje i u mnie (w mieście,okolicy) jest taka tradycja ,ze po ślubie, po obiedzie jak młodzi np wróca z fotek w plenerze ,potem jedzie sie z kwwiatami na grób rodzica.Tak tez uczynimy,a w podziekowaniach nie zamierzam nic wspominac bo to co mam w sercu tacie wystarczy:)
Wogóle te podziekowania to dla mnie średni pomysł, krępujący i pod publike Embarassed no ale cóz
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
aagaaz
kandydat
kandydat


Joined: 28 Jun 2008
Posts: 45
Location: Bydgoszcz

PostPosted: Tue 21 Oct 2008, 18:39    Post subject: Reply with quote

My tez nie robimy podziekowania dla rodziców , na grób mojego taty pojadę w dzień ślubu i to mi wystarczy.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ladysunshine
guru
guru


Joined: 15 Aug 2008
Posts: 2659

PostPosted: Mon 24 Nov 2008, 14:22    Post subject: Reply with quote

misty wrote:
Mój tata nie żyje i u mnie (w mieście,okolicy) jest taka tradycja ,ze po ślubie, po obiedzie jak młodzi np wróca z fotek w plenerze ,potem jedzie sie z kwwiatami na grób rodzica.Tak tez uczynimy,a w podziekowaniach nie zamierzam nic wspominac bo to co mam w sercu tacie wystarczy:)
Wogóle te podziekowania to dla mnie średni pomysł, krępujący i pod publike Embarassed no ale cóz

U nas również młodzi na cmentarz jadą o obiedzie i sesji fotograficznej... Oczywiście z kwiatami i zniczami.
A co do podziękowań przy całej publice, to zgadzam się z Wami. J mimo tego, że oboje mamy rodziców między żyjącymi, to nie chcę żadnego podziękowania przy gościach, dla mnie to byłoby krępujące. Robię coś dla siebie, a nie dla ludzi.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
kleo
kandydat
kandydat


Joined: 24 Jan 2009
Posts: 21

PostPosted: Sun 25 Jan 2009, 11:28    Post subject: Reply with quote

Dziękuję Wam strasznie za ten temat... Do tej pory na wszystkich weselach widziałam podziękowania dla Rodziców i zawsze miałam łzy w oczach, bo moja Mama odeszła parę lat temu i to ciągle boli. Ale teraz już wiem, że na pewno tego podziękowania nie zrobimy, tylko faktycznie po weselu następnego dnia... I nie będzie to odosobniony przypadek:) A do Mamy pójdę rano w dzień ślubu sobie trochę z nią porozmawiam:)
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group