Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kolor przewodni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie pomarańcz mógłby być choć narzeczony woli czerwień a to już nijak by pasowało sala czerwona kwiaty herbaciane a zaproszenia niebieskie.

Tylko u nas z salą jest tak że jest osobno jadalniana osobno do tańczenia. Dekorację w cenie mamy tylko tej jadalnianej bo ta druga jest już w kolorach brązu babusa jest dosyć ciemna ( kiedyś za dawnych lat to była pizzeria w stylu egipskim) ( mogę wysłać zdjęcia sali ) i problem jak tu te taneczną udekorować i czy jest sens dekoracji jej??

Kolejne pytanie czy jeśli mamy sami dekorować salę taneczną to czy nie opłacało by się wynająć dekoratorki ?
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie pomarańcz do brązu będzie pasował. Więc jeśli chcecie dekorować część taneczną to też możecie iść w ten kolor. Co do samodzielnej dekoracji sali - mi osobiście by się w to bawić nie chciało, wolałabym kogoś kto to zrobi za mnie. Ale są na forum dziewczyny, które same dekorowały sale i nie narzekały.

A tak ogólnie co do koloru przewodniego to myślę, że w tej chwili ważne że macie jakieś pomysły np. Ty pomarańcz a narzeczony czerwień, ale nie ma się co nastawiać jeszcze na 100% na dany kolor. W miarę jak co raz więcej elementów będzie dochodzić do układanki np. sukienka itp tym bardziej będzie Ci się klarowała również wizja kolorystyczna. Jak dogadacie się też, czy dekoracje "bierzecie" te z sali czy jednak chcecie dekoratorkę też może Wam się zmienić pomysł na kolor, bo będziecie mieli więcej możliwości.

U nas o kolorze przewodnim (czerwień) przesądziła sala, która była pomalowana na pomarańczowo (i urządzona w stylu orientalnym) i dekoracje w kolorze czerwonym/malinowym były jedynym kolorem z proponowanych który mi się podobał i nie gryzł się z tym pomarańczem na ścianach. A że ja nie lubię pomarańczu więc pomarańczowych kwiatów czy dodatków do sukni bym sobie nie sprawiła oczko
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki uśmiech już mniej stresuję się tymi kolorami. Bo jak mojemu tłumacze że musi pasować i nie gryźć się to patrzy na mnie jak na sfrustrowaną pannę młodą. W sali tanecznej wymienimy żarówki na halogeny by nie było półmroku. Bo jest to irytujące.
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama dekorowałam salę - fajne zajęcie, odstresowujące uśmiech (nikt by tego lepiej ode mnie nie zrobił Very Happy)
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sro 25 Lut 2015, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niestety nie mam zdolności dekoratorskich:) ale myślę czy nie zatrudnić druhny:P
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szachrajka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 29

PostWysłany: Pią 13 Mar 2015, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja koleżanka, miała firmę która to robiłauśmiech
_________________
Turururu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 13 Mar 2015, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szachrajka a orientujesz się może ile się należy za usługi dekoratorskie ? Czy to jest liczone z materiałami czy oprócz dekoratorki musimy opłacić materiały
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 13 Mar 2015, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wynajęliśmy firmę oświetleniowo-dekoratorska i nie płaciliśmy za montaż, tylko za materiał. Ale dekorowaliśmy jedynie stoły uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariolcia12345
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2015
Posty: 2

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich uśmiech

Jak zapewne każda przyszła Panna Młoda macie dylemat jaki wybrać kolor przewodni? język

I z takim pytaniem pisze do Was... bo tylko w tej kwesti nie moge zdecydować.

ślub we wrześniu a waham się między miętowym a fuksją? który wybrać?

Z góry dziękuję za rady Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz byłam na weselu, gdzie dekoracja była w kolorze miętowym. Mi osobiście się podobało.

Aczkolwiek sama waham się pomiędzy dwoma kolorami. język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80  Następny
Strona 78 z 80

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group