Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak długo po slubie zdecydowaliście się na dziecko?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Pią 10 Kwi 2009, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutne te historie. Czasami mysle, ze jakby czlowiek mogl czas cofnac, to by w ogole z kraju nie wyjezdzal. Wyjechalam do Wloch, aby poprawic moja sytuacje finansowa. W polsce nie bylo za duzo perspektyw. Tak jak Sadie staralam sie trzymac z dala od Polakow, dziwne, ale jak czlowiek wyjazdza za granice to staje sie innym czlowiekiem. Moj E powtarza mi ciagle: ja , na twoim miejscu to szukalbym jak najbardziej kontaktu z moimi rodakami aby nie czuc sie obco w kraju. Polacy za granicami kraju sa inni.
A wracajac do tematu przewodniego: nasza Misia urodzila sie 10 miesiecy po slubie cywilnym, jak bedzie miala 2latka i 3 miesiace bedzie koscielny (mam przynajmniej nadzieje, ze uda mi sie go zorganizowac mruga. I rownierz mam nadzieje, ze wkrotce po koscielnym zaczniemy prace nad powiekszeniem rodzinki, ale jest to uzaleznione od ekonmicznej strony zycia i tego jak swiat sie potoczy.


A w miedzyczasie wszystkim slubno-weselnym forumowiczkom zycze wesolego Alleluja i mokrego dyngusa!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piccolo
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 55
Skąd: ze śląska

PostWysłany: Sro 7 Lip 2010, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narzeczony chce się starać za raz po ślubie. Ale dla mnie to bez sensu. Bardzo chcę mieć kiedyś dziecko. Może nie tak długo aż po ślubie. Z rok, żeby zajść... Bo sobie tak myślę, ze skoro w dniu ślubu oboje mamy po 22 lata to spokojnie decyzję o dziecku możnaby odłożyć. Co innego 30 na karku. Czas ucieka... zanim do komuni pójdzie to już prawie 40. albo już 40+ Uważam, że mamy czas. Trzeba się wyremontować, auto kupić, ja musiałabym wreszcie znaleźć pracę Rolling Eyes Mój tata coś tam przebąkuje o wnukach, ale to łatwo tak mówić kiedy to nie on ma zostać rodzicem... pobawić i uciec.
Jeśli do tej pory nie wpadliśmy to po co robić dziecko na szybko? Chcę pobyć sobie żonką, poczuć jak to jest mieć formalnego męża oczko A na dziecko przyjdzie czas. Strasznie się też boję porodu i tej odpowiedzialności za drugiego człowieka. Kiedy chce jeść, kiedy wykąpać, przewinąć, kiedy jest chore, a moze jest chore? a może urodzi się chore? Etc... Faceci nie myślą tymi kategoriami. Niestety.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Sro 7 Lip 2010, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piccolo, a rozmawiałaś o swoich obawach z narzeczonym?... On musi pamiętać, że to ma być wspólna decyzja, a nie że tylko on chce oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh my w noc poślubną najprawdopodobniej poczeliśmy nasze dziecko...niestety mogłam się cieszyć bardzo krótką ciążą. smutny
od tamtej pory cisza....w sensie ze zajsc nie moge
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady, a kiedy to było?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniac
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 367
Skąd: Tczew

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2011, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym dwa lata po ślubie, mój T. wolałby wcześniej, ale rozumie, że ważne jest to, abym najpierw znalazła sobie jakąś pracę...a to nie będzie łatwe smutny
Choć powiem wam szczerze,że gdyby zdarzyło się wcześniej, a ja miałabym jakakolwiek pracę, to tragedii by nie było uśmiech
_________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im, będzie żyć i umierać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2011, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najszybciej oczko W naszym wieku to już nie ma na co czekać Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu przeglądam okoliczne wątki. Jak pewnie część z Was wie, między mną a narzeczonym jest 8 lat różnicy. Na razie się nie staramy, tyle co powiedziałam M. to to że postaramy się na tyle prędko żeby nie musiał latać na wywiadówki będąc dziadkiem język powiedział "No to prędko" oczko mam dylemat kiedy zacząć się starać, żeby nie zostać mamą trochę zbyt młodo, a jednocześnie żeby M. nie miał poczucia że dla niego ostatni dzwonek, bynajmniej nie w sensie biologicznym tylko społecznym... jeszcze o tym nie rozmawialiśmy, to takie moje ogólne wynurzenia w temacie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile masz teraz lat?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

między mną a moim mężem jest 7 lat różnicy,ale jeszcze rok brakuje mu do 30stki,z tym,że oboje chcieliśmy dziecko zaraz po ślubie,bo dzieci lubimy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 13 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group