Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak długo po slubie zdecydowaliście się na dziecko?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 6 Lut 2009, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jednak tak dużo rodzin żyje w rozłące smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 9 Lut 2009, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myślę, że to kwestia motywacji, jak ktoś tylko o pieniądzach myśli to moim zdaniem to żadna podstawa do budowania rodziny.
Ja mieszkam od 6miesięcy na wyspach ale się cieszę, bo alternatywą było usa, tylko że my jesteśmy w dość specyficznej sytuacji bo mój narzeczony wychował się w stanach i mimo, że skończył studia w polsce to pożyczki studenckie w dolarach więc w polsce by w życiu nie spłacił ich, a poza tym skończył medycynę i tu to czy zostanie chirurgiem, a tym zawsze marzył zależy tylko od jego umiejętności i zaangażowania a nie jak w Polsce od znajomości.
W każdym razie ja nie wahałam się ani chwili, rzuciłam moją dobrze płatną i perspektywiczną pracę, bo wolę być z nim nawet jak muszę wszystko od początku zaczynać
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 9 Lut 2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i słusznie. jakby mój chciał wyjechać, a był okres że się nad tym zastanawiał, to ja rzuciłabym wszystko tutaj i jechałabym z nim uśmiech jakoś oboje nie widzimy siebie w związku na odległość. wtedy byliśmy razem raptem pół roku, nie wyjechałabym.... na szczęście, on zrezygnował z wyjazdu i został w Polsce, choć tu, zeby zarobić marne 2tys musi stawać na głowie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Sob 14 Lut 2009, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza, się, że związek na odległośc to naprawdę ciężka próba. My musieliśmy przez to przejść, ale powiem Wam, że Misiek wrócił w ostatniej chwili. Niewiem co by było gdyby zostal za granica dłużej...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Nie 15 Lut 2009, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na odleglosc nic nie wychodzi! jak nawet poznac czlowieka ktorego widzi sie tylko od czasu do czasu?? ja przynajmniej nie wyobrazam sobie czegos takiego. jesli ludzie sie kochaja musza byc razem. Ja pojechalabym na koniec swiata za swoim K. i wiem, ze on zrobilby to samo dla mnie:)
ale ale widze, ze znowu zmiana tematu:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Nie 15 Lut 2009, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas dzielą aż....4km, a ja czasami się czuję, jakbysmy na dwóch krańcach świata mieszkali uśmiech Nie wyobrazam sobie związku na odległość. Brak bliskości, trzymania za ręce, przytulania, całowania.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Nie 15 Lut 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się dzielnie trzymałam przez całe wojsko mojego P., gdyby trzeba było czekałabym dłużej. Ale ile można? Związek nie jest nie jest "pełny" kiedy jest się na odległość.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam z utęsknieniem do ślubu. Wtedy będziemy ze sobą codziennie. W tej chwili zaczynamy pracę o rożnych porach dnia, T. popołudniami, a ja rano. Mieszkamy 15 km od siebie. Dla siebie mamy tylko soboty (T. pracuje w niedziele), o ile T. nie ma akurat kursu. Dobrze, że są telefony, przynajmniej jakieś smsy możemy do siebie wysłać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też byłabym w stanie zacząć wszystko od nowa gdyby mój kochany chciał wyjechać za granicę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Pon 23 Lut 2009, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie zawahała bym się ani przez minutęwykrzyknik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 11 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group