Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak długo po slubie zdecydowaliście się na dziecko?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 19:47    Temat postu: jak długo po slubie zdecydowaliście się na dziecko? Odpowiedz z cytatem

My z mężem zaraz po remoncie gniazdka.. teraz czekamy na maleństwo
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my dopiero planujemy ślub, ale chcielibyśmy conajmniej półtora roku po ślubie, żeby "nacieszyć" się sobą, nauczyć się organizować jako małżeństwo, a dopiero później jako rodzice uśmiech

nasze myślenie wynika z tego, że ślub weźmiemy w wieku 22lat, więc nigdzie nam się nie spieszy oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho masz bardzo mądre i odpowiedzialne podejście. ja natomiast chciałabym starać się o dzidzię już od samego ślubu. a co, nie chcę tracić cennego czasu. tym bardziej że w ciążę wcale nie jest tak łatwo zajść.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech Magdo, sama chciałabym mieć już dzidzie.. ale nie chce dac powodu mojemu przyszlemu tesciowi do narzekania, ze nie powaznie sie zachowalismy itd.. uwaza ze bartek jest za mlody na slub to tymbardziej na bycie ojcem..
nie chce by ktos mi psul swoimi komentarzami radosc oczekiwania na dziecko a i sama chce przygotowac sie na bycie mama..

narazie biore tabletki hormonalne i chcialabym je odstawic najwczesniej pol roku po slubie, a wtedy lepiej sie nie starac o dziecko, bo moze byc ciaz mnoga a moze tez byc tak ze po odstawieniu jak zaczniemy sie starac to moga i trzy lata minac...
ale mimo to, chce powoli i odpowiedzialnie oczko a juz kocham swoje dzieci uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem wasze podejście do tej sprawy. a ile chciałabyś mieć dzieci? ja kiedyś marzyłam o dużej rodzinie, nawet o piątce dzieci, ale teraz myślę o trójce.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez Magdo myślimy o trójce uśmiech chciałabym mieć dwóch synów i córkę, ale jeśli nie tak, to chociaż jednego syna - chciałabym mieć kogo nazwać imieniem po moim tacie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my czekamy na Filipka, jeszcze 13 dni do planowanego porodu. Nam się od razu po slubie udało.. koleżanka stara sie juz od 2 lat.. także, nie zawsze jest tak, ze zaplanuje sie za rok i od razu będzie...Ja nie jestem bardzo młoda, zdecydowaliśmy się z mężem od razu i nie żałujemy. Nie możemy się juz doczekaćuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech my mamy 21 lat, po slubie 22.. wiec chcemy poczekac.. a wiem ze to nie bedzie odrazu.. zobaczymy język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
tym bardziej że w ciążę wcale nie jest tak łatwo zajść.


My zaczęliśmy starania na 4 miesiące przed ślubem uśmiech Zresztą w ciążę na prawdę nie jest łatwo zajść, potwierdzam lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 13 Kwi 2008, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jest już efekt język czy jeszcze nie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 1 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group