Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak długo po slubie zdecydowaliście się na dziecko?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_ges w lipcu będzie 21, więc jestem naprawdę młoda i zegar mi raczej nie tyka oczko ale chodzi o M. Raczej wykluczone jest staranie sie tuż po ślubie jak u Ciebie Lady_S., najprędzej tak w okolicach gdy będę kończyć studia czyli lato 2013. W ogóle prawdę mówiąc to gdy myślę o tym że wyjadę do M., nie będzie rodziny z żadnej strony do pomocy przy dziecku, to nawet nie wiem gdzie w to wszystko wepchnąć pracę. Im więcej myślę, tym większy mam mętlik.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój D w dniu ślubu będzie miał 36 lat, ja zaś jestem od niego młodsza o 9 lat. Myślę, że z rok pobędziemy we dwójkę po ślubie a później zaczniemy starania o bobasa. Chociaż jakby przytrafił się wcześniej to też nie mielibyśmy nic przeciwko. Mój wybranek jest Włochem i im się nie spieszy z zakładaniem rodziny. Jego starszy brat też dopiero ma pierwsze niespełna 2 letnie dziecko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to co innego oczko rodzice mojego M. też różnią się w wieku o 8 lat, tylko że mama M. wyszła za mąż mając lat 18 i rok później urodził się M. - jego tata już rok temu czy dwa zaczął jakieś podjazdy że M. mógłby zostać już ojcem, a mnie by to na pewno studiów nie zmarnowało język tzn gdybym nagle zaszła w ciążę to bym się szczególnie nie martwiła, ale wolę to jeszcze trochę odłożyć w czasie. Obstawiam chyba jednak początek starań na 2013, muszę to przedyskutować z M.
Swoja drogą ktoś mi kiedyś stwierdził ze najlepiej jest mieć dziecko tuż po maturze - przez studia podrośnie na tyle by chodzić do zerówki, a przyszły pracodawca nie będzie się krzywił że potencjalna pracownica nagle czmychnie na macierzyński i wychowawczy język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azadi, marzenia ściętej głowy. wtedy jest idealny czas na... drugie Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecko po maturze? Shocked Chyba jak ktoś ma bogatego męża i stać taką parę na opiekunkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:
Azadi, marzenia ściętej głowy. wtedy jest idealny czas na... drugie Very Happy Very Happy Very Happy


lol

borusia jedni moi znajomi wpadli w klasie maturalnej i się szybko pobrali. Nie wiem czy to nie był czasem mechanizm obronny, ale chwalili sobie że tak się stało właśnie z powodów które przedstawiłam. No ale matka tej dziewczyny nie pracowała, więc oni oboje poszli na studia w trybie dziennym, dostali stypendia. Z tego co wiem, ich dziecko ma się dobrze, ma 3 lata a oni jeszcze niedawno planowali drugie dziecko oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rodzice pomogą, to wtedy jest o wiele łatwiej. Jak ja bym wpadła zaraz po maturze, to mogłabym co najwyżej pomarzyć o studiach. K. musiałby iść do pracy, a ja zostałabym w domu z dzieciątkiem. I podejrzewam, że u zdecydowanej większości tak młodych rodziców tak to wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 19:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszą sobie radzić. Nie ma co załamywać rąk i płakać. Natomiast ja świadomie nie zdecydowałbym się na coś takiego. Co to za przeżywanie macierzyństwa, kiedy trzeba zostawić dziecko na cały dzień z babcią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach, żeby to wszystko było takie proste Wink Czasem rzeczywiście udaje się wszystko ładnie zgrać, macierzyństwo, studia, pracę, kochającą rodzinę. Czasem, tak jak moja koleżanka z liceum - nie skończyła studiów, nie może znaleźć żadnej sensownej pracy, z tryskającej życiem kobiety zrobiła się zgnuśniała kura domowa, myślą nad rozwodem. Wszystko jest pięknie jak ma się pod nosem mamusię co pomoże, męża co zarobi, że się nie trzeba o rachunki martwić, albo ma się bardzo silną wiarę w to, że mimo wszystko się uda.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 14 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group