Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Imiona naszych pociech
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 49, 50, 51  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
netty
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 71
Skąd: Bydgoszcz/ UK

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wroce do tematu i napisze ze moja córunia ma na imię Małgosia i dzis o 13.11 skonczyla 2 miesiace Very Happy
_________________
Bo kto z milosc jeszcze nie umarl nie potrafi zyc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netty
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 71
Skąd: Bydgoszcz/ UK

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i jesli moge sie wtracic do dyskusji to powiem ze slub bierze sie z milosci a do dzieci wcale nie jest potrzebny slub tylko milosc rodzicow
_________________
Bo kto z milosc jeszcze nie umarl nie potrafi zyc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadze się z każdą z was ale jedna rzecz mnie zastanawia .... Prawie każda z was bierze ślub kościelny i nie wiem czy wiecie nawet przy spisywaniu protokołu ślubnego ksiądz się zapyta o potomstwo i chyba tak głupio skłamać . bo po co brać ślub przed bogiem i jednocześnie kłamać ale to jest moje zdanie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowniez sie zastanawiam po co w takim wypadku brac slub? miloscia mozna sie darzyc nawet bez slubu, albo tylko po cywilnym, a slub koscielny to polaczenie przed Bogiem, życie w wierze katolickiej w takiej wychowywac dzieci ktore sie w zwiazku pojawia- przeciez takich rzeczy ucza na naukach, a pewnie wiekszosc z was co niedlugo slubuje, na nie chodzi.Slub koscielny to uwieńczenie milosci i postepowanie tak jak Bog nam przykazał. Ja naprawde nie mam nic do osob ktore nie chca miec dzieci, sa rozne przypadki- no poprostu moze nie czuje instynktu macierzynskiego- nawet znam takie osoby u siebie wsrod znajomych- ale one poprostu nie chca miec slubu, mieszkaja razem, ale bez slubu, na to samo wychodzi. Najbardziej mi jest szkoda par ktore biora slub, chca miec dziecko, ale im nie wychodzi, staraja sie kilka lat i nic, nie ma szans na to by zajsc w ciaze. A sa malzenstwa ktore sa ze soboa lat np 5-10 i nie staraja sie o dziecko, ktos obcy im wspolczuje ze pewie miec dzieci nie moga, a oni prychaja i odpowiadaja ze im jest tak dobrze bez dzieci.

Mysle ze trzeba sie zastanowic nad tym wszytskim bo za pare miesiecy bedziecie przysiegac przed Bogiem ze wychowacie w wierze dzieci ktorymi Bog was obdarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam małżeństwo, które się rozwiodło, bo nie mogli zajść w ciążę. Po rozstaniu oboje weszli w nowe związki i teraz oboje mają dzieci z tymi partnerami.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wzruszyłam się, dziewczyny. naprawdę Rolling Eyes ja nie zamierzam kłamać, wtedy gdy nie muszę. nie wiem czy chcę mieć dzieci, nie zamierzamy się o nie zbytnio starać. ani teraz, ani w przyszłości. ale wiem, że gdybym już zaszła w ciążę to jasne, ze przyjęłabym to dziecko i bym je pokochała. co nie znaczy, ze uważam, że dziecko mi do szczęścia potrzebne. i tak powiem księdzu na spisywaniu protokołu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sądzę, że to każdego indywidualna sprawa bo jak ktoś nie lubi dzieci to naet lepiej że nie bedzie ich miał, bo póżniej aby te niewinne istotki cierpią... ja chcę mieć dzieci, bo je po prostu uwielbiam, kocham i nie wyobrażam sobie życia bez nich. to są moje odczucia. i powiem szczerze, że mnie kur... bierze jak osoby które nie chcą mieć dzieci słyszą że na stare lata nie bedzie miał im kto szklanki wody podać. odpowiedzmy sobie na pytanie czy właśnie po to są dzieci?? jaką mamy pewność, że wychowane przez nas dziecko, wypieszczone itp będzie przy nas na stare lata?? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy rodzic ma taką nadzieje uśmiech ja co tylko mogę powiedzieć z własnego doświadczenia to to że macierzyństwo to najpiękniejsza rzecz jaka mnie spotkała w życiu uśmiech nie jest łatwo ale nikt nie powiedział że tak będzie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2009, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaklina89 i natalia pieknie wszystko napisalyscie:) jednak sa jeszcze normalni ludzie na tym forum uśmiech fajnie, ze ktos podziela moje zdanie uśmiech powinnysmy sie jednoczyc w tej kwestii, ze chcemy bardzo dzieci w naszych malzenstwach uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2009, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami myślę, że już chciałabym dzidziusia. Patrzę w sklepach na malutkie ciuszki, śliczne zabawki...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 49, 50, 51  Następny
Strona 16 z 51

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group