Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Imiona naszych pociech
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 49, 50, 51  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anjas17 napisał:
bez obrazy ale dla mnie to troche dziwne jak ktos bierze slub ale zaklada, ze nie chce dzieci... to po co slub?? no ale to moje zdanie i nikomu nie musi sie ono podobac ani tym bardziej nikt nie musi go podzielac

a co to jakiś obowiązek chcieć mieć dzieci jak się jest małżeństwem?? dzieci mi do małżenstwa nie potrzebne, ani małżeństwo mi nie potrzebne do posiadania dzieci. sama jestem dzieckiem nieślubnym. ślub się bierze, bo chce się spędzić z daną osobą resztę życia, bo to jeden z wyrazów miłości itp. itd. ale raczej nie dlatego, żeby miec dzieci.

Ola, gwizłaś mi imiona! lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
anjas17 napisał:
bez obrazy ale dla mnie to troche dziwne jak ktos bierze slub ale zaklada, ze nie chce dzieci... to po co slub?? no ale to moje zdanie i nikomu nie musi sie ono podobac ani tym bardziej nikt nie musi go podzielac

a co to jakiś obowiązek chcieć mieć dzieci jak się jest małżeństwem?? dzieci mi do małżenstwa nie potrzebne, ani małżeństwo mi nie potrzebne do posiadania dzieci. sama jestem dzieckiem nieślubnym. ślub się bierze, bo chce się spędzić z daną osobą resztę życia, bo to jeden z wyrazów miłości itp. itd. ale raczej nie dlatego, żeby miec dzieci.

Ola, gwizłaś mi imiona! lol

to jest moje zdanie a Ty masz swoje i ja to szanuje ale moge chyba wyrazic swoje male zdziwienie?? mnie nie obchodzi po co ludzie biora lub nie slub... ja biore slub z milsci ale rowniez z powodu dzieci... ALE TO TYLKO MOJE ZDANIE choc pewnie wiele o tym zapomni....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to nie rozumiem pytania anjas17.
Jak to po co ślub skoro nie chce się dzieci??To Ty bierzesz ślub tylko dlatego żeby dzieci miećpytajnikŻeby móc "legalnie" z narzeczonym sypiać??Tak jak powiedziała MissIndependent-do tego ślubu nie trzeba.
Ja dzieci owszem,chce mieć,ale nie dlatego biorę ślub,tylko dlatego że chce być z K.całe życie,chce mu móc złożyć przysięgę i chce z nim tworzyć rodzinę.I gdybym dzieci nie chciała mieć to też na bank ślub bym wzięła.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie ja też tego pytania nie rozumiem Rolling Eyes dlatego pytam czy z racji ślubu ciąży na mnie przymus 'chcenia' posiadania dzieci?? nie wiem jak Wy, ale ja biorę ślub tylko z miłości i decyzja o wyjściu za mąż nie ma nic wspólnego z dziećmi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może anjas17 chodziło o poczucie bezpieczeństwa i stabilizację, które uzyskuje się po ślubie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem może, choć pytanie brzamiało wyraźnie po co ślub jak się dzieci nie chce mieć. Ślub gwarancji stabilizacji tez nie daje.Mało to rozwodów jest??A napewno większość rozwodniczek przed ślubem była zakochana i szczęsliwa i tak jak my teraz mówiły ze to juz na zawsze ze nic nie moze tego zmienic,.a jednak u niektorych sie zmienia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 napisał:
Szczerze to nie rozumiem pytania anjas17.
Jak to po co ślub skoro nie chce się dzieci??To Ty bierzesz ślub tylko dlatego żeby dzieci miećpytajnikŻeby móc "legalnie" z narzeczonym sypiać??Tak jak powiedziała MissIndependent-do tego ślubu nie trzeba.
Ja dzieci owszem,chce mieć,ale nie dlatego biorę ślub,tylko dlatego że chce być z K.całe życie,chce mu móc złożyć przysięgę i chce z nim tworzyć rodzinę.I gdybym dzieci nie chciała mieć to też na bank ślub bym wzięła.

czytaj dokladniej moje posty bo jesli nie zauwazylas to napisalam, ze slub biore z milosci ALE rowniez dla dziecka.... legalnie sypiam z narzeczonym od 2 lat bo mieszkam z nim i nie obchodzi mnie akurat w tym sensie slub! jeszcze raz powtorze, ze slub biore z dwoch dla mnie waznych powodow. Owszem patologii jest wiele na swiecie ale nie zakladam, ze i z nami bedzie tak samo. Nie przeszkadza mi dziecko przed slubem ale mnie akurat osobiscie nie pasowaloby branie slubu z mysla o tym, ze dzieci nigdy miec nie bedziemy... kurcze na tym formu naprawde niewiele osob potrofi dokladnie czytac, ze zrozumienem tresci.... Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 27 Mar 2009, 2:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anjas17 wiesz co jakkolwiek sobie twoje pytanie czytalam za kazdym razem mialo ta sama wymowe.Po co slub skoro o dzieciach sie nie mysli? Naprawde staralam sie czytac z otwartym umyslem i to jak dla mnie jedyna interpretacja slow jakie uzylas.Nic innego mi nie przychodzi do glowy.Co wiec mialas na mysli zadajac takie pytanie?Jak nam wytlumaczysz to moze zrozumiemy twoj pumkt widzenia
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Pią 27 Mar 2009, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swiadomie i dobrowaonie biorę ślub z moim ukochanym. I chcę/chcemy mieć dzieci -nie wiem czo od razu czy trochę później. Ja marzę o tym zeby stworzyć rodzinę z moim partnerem. Mnie przeraża to że 'czasem' możemy nie mieć dzieci... mi jest ciężko takie podejście zrozumieć. Ale to jej wybór.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pią 27 Mar 2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anjas17 przeczytałam to pytanie wiele razy i rozumiem je dokładnie.Brzmi:
"bez obrazy ale dla mnie to troche dziwne jak ktos bierze slub ale zaklada, ze nie chce dzieci... to po co slub?? "

więc czego tu nie przeczytałam wg CIebie ze zrozumieniem??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 49, 50, 51  Następny
Strona 15 z 51

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group