Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

świadectwo chrztu - wielki problem
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agawawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 14:39    Temat postu: świadectwo chrztu - wielki problem Odpowiedz z cytatem

Witam was
Miałam wczoraj fatalną niespodziankę zadzwoniłam do kościoła w celu wysłania mi świadectwa chrztu do ślubu a tu mi ksiądz mówi , że mam adnotację , że brałam ślub w 1988 a urodziłam się 1985 .
Przepłakałam całą noc nawet pocieszenia mojego na nic się zdały .
Dzisiaj rano zadzwoniłam do Kurii Krakowskiej zapytać się co ja mam dalej robić , powiedzieli , żebym zadzwoniła do księdza proboszcza z parafii i powiedziała mu , żeby zadzwonił do Kurii .
Dwie godziny temu dowiedziałam się , że w 1988 ślub kościelny brali moi rodzice a to mnie napisali , że brałam ślub .
Na szczęście świadectwo chrztu zostanie wysłane .
Przeżyłam najgorszą noc swojego życia i nie życzę tego żadnej z was .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq_
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43

PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj agawawa :/ nie zazdroszczę Shocked szkoda gadać co się czasami dzieje bez naszej wiedzy...

niedawno na pewnym slubie podczas podpisywania dokumentów równiez doszlo do pomyłki... i tak:
Para mloda podpisała się w miejscu świadków a świadkowie w miejscu Pary mlodej... po ślubie oczywiście papiery poszły do USC i cisza.A po jakims czasie dopiero wyszlo na jaw że Mlodzi wcale nie są małżeństwem wykrzyknik Shocked Shocked Shocked BO małżenstwem byli przeciez swiadkowie (btw. świadkowa miala mieć ślub za pare miesiecy)
Tu dopiero było odkręcania wykrzyknik ale tym głównie zajmował się ksiadz bo nie zwrócił uwagi ludziom...ehhhhh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zazdroszczę Confused
Też bym chyba przepłakała noc na szczęście u mnie w
księgach, w mojej rubryczce był porządek uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszmar jakiś. Ja bym nie wytrzymała nerwowo... Jak można się tak pomylićwykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leala_87
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 204

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż trudne do uwierzenia, że cos takiego mogło mieć miejsce.... Ktos kto notował w tej księdze musiał być bardzo inteligentny. Jak można napisać, że trzylatka brała ślub? Niestety, ja sama usłyszałam od swojego księdza proboszcza, że takie pomyłki zdarzają się przez niedbalstwo po prostu. A potem wychodzą takie kwiatki.
_________________
ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O matko koszmar!wykrzyknikwykrzyknik Oby takie pomyłki przestały się komukolwiek zdarzać.
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agawawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie koniec dziś się dowiedziałam , że żeby to sprostować to jest potrzebny notariusz z kurii i świadectwo chrztu dostane dopiero pod koniec miesiąca Crying or Very sad aż mi się chce płakać Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pią 23 Lip 2010, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aguś będzie dobrze... muszą to wyprostować..a do końca miesiąca już bardzo blisko jest

a ja miałam wpisane 2 imiona w księdze chrztu...a w dowodzie mam jedno... czyli ..jakbym była nie tą osobą... na szczęście siostra była tak dobra ( wcześniej jej ryczałam i błagałam o termin ślubu jej w kościele bo bałam się że w moim On nie dojdzie do skutku) że już widziała ile mam problemów i sama wykreśliła to drugie imię i wpisała mi na świadectwie jedno -pierwsze .
ale też mi ciśnienie skoczyło jak powiedziała że jest problem...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 23 Lip 2010, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dobrze, że u mnie wszytsko poszło gładko...zajechała wzięlam papierek i tyle...nie zazdroszcze Wam dziewczyny tej bieganiny i nerwów...aż się ślubu kościelnego odechciewa Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 23 Lip 2010, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sytuacja naprawdę nieprzyjemna Confused Az się wierzyć nie chce, że ktos nie dopatrzył takich rzeczy Shocked
Mam nadzieję, że sytuacja wyjaśni się szybciuteńko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group