Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co na głowę - welon , kapelusz , kwiaty....??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Sro 20 Sie 2014, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Karolina1984 napisał:

Teraz czasy się zmieniają. Dla mnie panna młoda typu 23-24 lata, to jakiś mały dzidziuś jeszcze Cool , za młody na ślub.


Poza tym, nie ma ludzi takich samych.
Tak jak będą skrajnie niedojrzałe emocjonalnie kobiety w wieku 20stukilku lat, takie same będą 30+ i odwrotnie, wśród 18stek znajdą się mądrzejsze laski od niejednej "dorosłej trzydzieski".
Świry i głupie dupy są w każdej populacji, w każdym pokoleniu i w każdym roczniku, nie ma co pitolić, że konkretny wiek legitymuje do czegokolwiek.


Zgodzę sie w 100%wykrzyknik Moja mama 25 lat temu wychodziła za mąż. Miała 17 lat (!). Pani Sędzia, która musiała udzielić zgody na ślub, powiedziała, że robi to tylko dlatego, że rodzice sie zgadzają, bo ona wie, że małżeństwo nie przetrwa. Rodzice są razem 25 lat. Pomimo wzlotów i upadków.

Ja w wieku 17 lat nie byłam na tyle dojrzała, aby brać slub. Nawet gdybym była w ciąży. Ba! Nawet w wieku 20 lat bym tego nie zrobiła. Decyduję się dopiero teraz.

I nie ma znaczenia czy ktoś ma 30 lat, 40 czy 17. Wszystko zależy od indywidualnej osoby!
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seiko
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2014
Posty: 15

PostWysłany: Czw 4 Wrz 2014, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam teraz 21 lat i nie czuje się jak głupia. Jak będe wychodzić za mąż będe miała 23. Już teraz ludzie emocjonalnie dają mi 25-26 lat mimo, ze wyglądem przypominam 18-sto latke.


I dokładnie tak jak dziewczyny napisały: każdy jest inny. Idąc Twoim tokiem rozumowania Karolino wychodzi na to, ze jak poznam pare głupich, pustych , bezmózgich blondynek tzn że wszystkie blondynki sa takie?? Bez sensu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ayame
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 28
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2014, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, szykam kapelusza. WIdzę, ze to niepopularne, ale welon... nie, po prostu mi nie pasuje. Ani pod kątem symboliki ani stylu. Wiek nie jest tu argumenbtem, stare baby tez chodzą w welonach do kolejnych ślubów.
Po prostu chcę czegoś innego.
Opcje są dwie: albo absolutnie nic, albo własnie kapelusz.
I jest tylko jednej problem: nic nie mogę znaleźć. Może któraś z Was trafiła na jakąś fajną stronę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Pią 12 Wrz 2014, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zdecyduje na opaskę z woalką a po ceremonii zaślubin założe samą opaskę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elwira1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 11

PostWysłany: Czw 18 Wrz 2014, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na swoim weselu nie chcę mieć welonu. Chcę mieć opaskę ślubną. Waszym zdaniem może tak być, czy jednak welon to tradycja, której nie może zabraknąć? Trochę się obawiam, bo nie wiem jak zrobić oczepiny bez welonu....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 18 Wrz 2014, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cały czas się upierałam , że nie chce welonu ale teraz jak wybrałam prostą bardzo skromną sukienkę chyba jednak zdecyduje się na welon..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ayame
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 28
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 20 Wrz 2014, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marti, ja depczę tradycję na całego, więc jestem złym doradcą jak ktoś chce tradycyjnie. Ale wydaje mi się, ze jeśli nie chcesz welonu, to nie jest on niezbędny:
Rzucasz kwiatami a nei welonem., a poza tym do niczego nie jest potrzebny.

Tymczasem ja własnie postanowiłam, ze sukienka będzie czerwona. (oczywiście krótka) Bukiet - z czarnych róż. A kapelusz, którego szukałam... kapelusz bez problemu można znaleźć na angielskim e-bayu.
Nie wiem, czy tradycjonalistyczny Polacy nie dostaną stanu przedzawałowego na ten wiodok, ale co tam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 22 Wrz 2014, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie podejście mi się podoba to jest nasz dzień... nikomu nie roimy krzywdy naszym ubiorem wiec ubieramy się jak chcemy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingarej
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 45

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, najważniejsze, żeby w tym dniu Panna Młoda była zadowolona ze swojego stroju, inni są mniej ważni:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwia_sylwia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 65
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 11 Paź 2014, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie welony się nie podobają. Mało który mnie zachwyci.
Żywy kwiat we włosach, lub toczek- owszem.
Ja z racji cywilnego nastawiam się na kwiat uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 90 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group