Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co na głowę - welon , kapelusz , kwiaty....??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angelaw
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 51
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie 19 Lip 2009, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też chorowałam na diadem ale kiedy Pani w salonie sukien załozyła mi welon to z mama i przyjaciółka stwierdziłysmy ze to jest to...
wiec bedzie welon...
tylko nie wiem jaki czy dwu czy trzy warstwowy z lamówka czy bez i jaki długi...
może doradzicie?
[img][/img]

do tej sukienki bedzie bolerko z długim rekawem i mała stójką...
_________________
19.09.2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 19 Lip 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze, nie znam się na welonach bo takowego miec nie będę, ale może lepiej krótszy, skoro suknia jest szeroka na dole ... jak będzie długi i gęsty może zrobić efekt puszystej bezy Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asieńka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 9:16    Temat postu: Kwiaty Odpowiedz z cytatem

Moja suknia jest bardzo bogata wiec welon do niej nie pasuje- ni jestem tez zwolenniczka diademow wiec wybralam kwiaty. Robiłam już próbną fryzure z kwiatami we włosach i musze powiedzieć że wyglądało to BOSKO.
_________________
Nasz dzień to 29 sierpień 2009

www://suwaczki.slub-wesele.pl/20090829310117.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też chce bogatą, rozłożystą suknię i welon byłby do niej przesadą... ale kwiat we włosach to co innego, dodają takiej świeżości i romantyzmu kwiatek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiesia19
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 41

PostWysłany: Nie 2 Sie 2009, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiaty!wykrzyknikwykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina1986
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Planuję ślub na 9 stycznia. Szczerze mówiąc jestem w ciąży. Długo zastanawiałam się nad tym czy iść z welonem na głowie... a jesli już to z jakim... Koleżanka dała mi numer do kobietki z Warszawy która wyszywa ręcznie welony i szyje bolerka. Stworzyła wszystko na moje zyczenie! Mam piękny welon (krótki, troszkę nastroszony bo o takim właśnie myślałam z kryształkami Svarowskiego) a dodatkowo zamówiłam sobie bolerko z futerka. Czekam na efekt uśmiech podaję adres strony internetowj, bo naprawde warto.

http://www.pracowniawelonik.pl/

Ja jestem zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę mieć na pewno welon Very Happy Przeszły mi raz przez myśl kwiaty we włosach, ale jak założyłam w którymś salonie welon, to stwierdziłam, że jednak definitywnie on Wink Taki półdługi (do pupy oczko ) dwuwarstwowy.

Angelaw - ja też myślę, że do tego typu sukni najlepszy byłby krótki - taki delikatnie za łopatki uśmiech Co do zdobień itp to raczej powinnaś przymierzyć, żeby zdecydować. Lamówkę odradzam, ale to tylko dlatego, że ja za nią nie przepadam oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o wybór welonu to najlepiej przymierzyć. Ja mierzyłam chyba z pięć (wiedzialam tylko że chcę welon najdalej do pasa) i jak przymierzyłam ten ktory w końcu miałam od razu wiedzialam że to jest to. Welon ma komponowac się z suknią więc trudno doradzić co wybrać jeśli sie widzi sukienke tylko na obrazku
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do niektórych sukien na przykład welon nie pasuje wogóle.... i to też trzeba sobie uczciwie powiedzieć, a nie obklejać się tiulem z każdej możliwej strony język Do mojej, wiem napewno, że nie pasuje.... długie rozpuszczone włosy też raczej nie. Akurat fantastycznie to się składa, bo uwielbiam misterne koki i do tego chcę kwiat we włosy Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irenka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 118

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym chciała coś w tym stylu.... nikt dookola nie podziela mojego entuzjazmu, nie przepadam za welonami. Osobiście uważam, że psują suknię, jej jest już nie potrzebny. W katologach modelki są zawsze bez welonu, bo wtedyjest prawdziwy efekt
http://www.slubnetrendy.pl/2009/10/slubne-trendy-2010-cz1/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 90, 91, 92  Następny
Strona 25 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group