Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Polskie filmy
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
angelo.abernathy
początkujący
początkujący


Joined: 16 Feb 2023
Posts: 4
Location: Poznań

PostPosted: Thu 16 Feb 2023, 9:15    Post subject: Reply with quote

Jestem ciekawa, czy słuchacie jakiegoś radia?
Back to top
View user's profile Send private message
uzka
uzależniony
uzależniony


Joined: 13 Dec 2017
Posts: 907

PostPosted: Fri 3 Mar 2023, 15:04    Post subject: Reply with quote

Duży wybór filmów jest na vod https://ekino.sx/ zajrzyj, a na pewno coś dla siebie wybierzesz. Dostępne filmy bez ograniczeń dla każdego, bez rejestracji, ekstra strona.
Back to top
View user's profile Send private message
Nepawato
początkujący
początkujący


Joined: 09 Mar 2023
Posts: 6

PostPosted: Wed 15 Mar 2023, 16:43    Post subject: Reply with quote

Cześć wszystkim miłośnikom kina!

Chciałem podzielić się z Wami moją pasją, którą ostatnio odżywiłem - zbieraniem filmów na DVD. Wiem, że wiele osób uważa, że to już przestarzały nośnik, zwłaszcza w dobie streamingów, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Jednak dla mnie, płyty DVD mają swój niezaprzeczalny urok i wartość.

Po pierwsze, jakość obrazu i dźwięku na DVD wcale nie jest taka zła, jak się niektórym wydaje. Oczywiście, nie można porównywać jej do Blu-ray czy 4K UHD, ale nie każdy z nas potrzebuje takiej rozdzielczości. Dla mnie, odbiór filmu to przede wszystkim opowieść, a nie tylko jego techniczna oprawa.

Po drugie, płyty DVD często zawierają dodatki, które można przegapić na platformach streamingowych. A przecież komentarze reżysera, making-of czy nawet wywiady z aktorami to niezwykle ciekawe źródło wiedzy o filmie i jego powstawaniu.

Kolejnym aspektem, który przyciąga mnie do kolekcjonowania filmów na DVD, jest fizyczna obecność tych przedmiotów. Własna kolekcja filmów na półce daje mi większe poczucie satysfakcji niż bezduszna lista na platformie VOD. Do tego dochodzi aspekt nostalgii, gdyż jako dziecko uwielbiałem przeglądać kolekcje filmów moich rodziców.

Czwarty powód, to wyjątkowe wydania limitowane, które są dostępne tylko na fizycznych nośnikach. Często są to pięknie oprawione pudełka, zawierające plakaty, broszury, a nawet gadżety związane z filmem. Takie wydania stanowią nie tylko pamiątkę, ale też wartość kolekcjonerską.

Na koniec, nie można pominąć aspektu ekonomicznego. Często można upolować perełki na przecenach lub wyprzedażach, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze i poszerzyć swoją kolekcję.

Czy są tutaj jeszcze inni miłośnicy DVD? Dajcie znać, jakie są Wasze ulubione filmy i dlaczego cenicie ten nośnik. Zapraszam do dyskusji!
_________________
Najlepsze kryminały i Najlepsze książki dla dzieci
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group