Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pielęgnacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Sro 22 Paź 2008, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudniej czyści się obrączki dwukolorowe i oczywiście z tego względu jest to droższe. Druga sprawa, że "białe" złoto ściera się, gdyż jest to po prostu obrączka pokryta warstwą rodu. Żeby zachować kolor, trzeba by co jakiś czas odświeżać to rodowanie, co oczywiście tez kosztuje. No i trzeci argument. Trudniej zmienić rozmiar takiej obrączki, a czasami jest to wręcz niemożliwe.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar dzięki wielkie za informacje.
Ja mam chyba pecha do obrączek, bo każde, które mi się kolejno podobają, to mają jakiś minus. Najpierw tytanowe, których nie można powiększać, teraz te z mieszanego złota, które są trudne i kosztowne do utrzymania... smutny Mam nadzieję, że w końcu znajdę coś dla nas...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine, pecha do obrącek to ja też mam uśmiech najpierwchciałam mieć pierścionek i obrączkę z białego złota, na szczęście jubiler obwiódł mnie od tego pomysłu. potem niby wybraliśmy obrączki 'ieszane', które bardzo, baaaardzo nam się podobają. ale ostatnio tez doszlismy do wnosku, że będziemy mieli problem za np. 10-20 lat jeśli będziemy chcieli je powiększyć.... nie moge tego przeżyć. chyba po prostu zdecydujemy się na obrączki ze klasycznego złota, z małym diamentem, bo taki model podobał nam się w Aparcie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jubiler powiedział, że jeśli idzie o powiększanie czy pomniejszanie, to problem jest z każdymi, bez względu na to, czy są całe jednolite, czy nie. Z niektórymi po prostu jest mniejszy czy większy problem, to też zależy od jubilera. My zdecydowaliśmy się na obrączki z żółtego złota z dwoma cienkimi paseczkami z białego złota (gdzieś na forum wkleiłam zdjęcie) i na szczęście, one się dają poszerzyć czy zwężyć, bo gdyby nie było takiej możliwości, na pewno bym się na nie nie zdecydowała.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, my chcieliśmy też podobne. jeden model był taki, że po śroku był szeroki pas z białego, nierodowanego(!), złota a drugi model miała dwa cienkie paski z białego złota bokach. musze się chyba jeszcze dopytac, w takim razie. bo jeśli dałoby się je pomniejszać czy powiększać to takie własnie weźmiemy:) jesli nie?? cóż, wybierzemy inne, równie piękne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie proszę, czy warto kupić (zapobiegliwie) obrączki o rozmiar większe? Mój pierścionek zaręczynowy tak został kupiony i oprócz tego że kręci się lekko wokół palca to jedyny dyskomfort uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapobiegliwie ze względu na to, że Ci palce spuchną Question Czy z jakiego powodu Question
Ja bym chyba wolała takie w sam raz, no może minimalnie luźne, ale nie aż tak jak mam pierścionek, że mi się czasem kręci sam po palcu, jak piszę po klawiaturze... język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mój aż tak się nie kręci uśmiech, zatem poproszę aby jubiler dopasował rozmiarowo do pierścionka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się tak kręci, bo jak jest zimno, to mi strasznie paluszki chudną... I tak to wygląda...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Nie 9 Lis 2008, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A poza tym, to jeszcze (dopiero teraz się zorientowałam), że rozmiar był mierzony na małym/wąskim pierścionku, więc teraz inaczej to się "układa" na palcu, bo mój zaręczynowy jest szeroki i pusty w środku, dlatego tak się kręci. Ale już znalazłam sposób i bez wizyty u jubilera mam dokładnie dopasowany pierścionek... lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group