Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podziękowania dla rodziców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wcale nie uważam tego za banalne, a wręcz przeciwnie. Jeżeli ktoś chce i ma na tyle odwagi, jak to sama napisałaś, to nie ma sprawy. Ja raczej bym nie chciała tego robić przy ludziach... Z resztą u mnie w domu nigdy nie mówiło się otwarcie o swoich uczuciach, więc muszę wam powiedzieć, że teraz tym trudniej byłoby mi to zrobić przy ludziach, którzy będą mnie obserwowali, jak ja uzewnętrzniam swoje uczucia...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie jest podobnie z tym okazywaniem uczuć i myślę, że chyba właśnie dlatego chcę to zrobić... sama nie wiem czy to dobre, ale takie jest moje myślenie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam, bo ja właśnie dlatego nie mam odwagi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to wcale nie jest zwyczaj "pod publike"...bardzo mi sie podoba...u nas w rodzinie rodzice najczęściej pomagaja w przygotowaniach i wogole dziekuje sie za wychowanie..wiec jesli sie ma taki własnie kontakt z rodzicami to podziekowania wychodzą szczerze i pieknie...
..Co innego jesli rodzina nie jest raczej zżyta wiadomo rózne sa sytuacje ...to wtedy takie podziekowanie traci sens..i jesli jest robione to faktycznie "dla pokazania sie" a nie z uczucia wdzieczności dla rodziców......
Ja osobiście bede miała.....ale z uwagi na podnosłośc chwili (pewnie bede ryczała) i ogolnie wszyscy patrza. to bede sie starała wcisnąć przemówienie mojemu kochanemu Twisted Evil lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine ja też jestem dokładnie w takiej sytuacji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego nam chyba też gorzej "przyznawać" się do swoich uczuć przy ludziach - częściowo dla nas obcych zupełnie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie ostatnio pomyślałam, ze podziekowanie dla rodziców zrobię chyba od razu po błogosławieństwie.. można tak? no jakos na weselu nie chcę przy wszystkich robić show...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marzenka-j
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 33

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my będziemy dziękować rodzicom w trakcie wesela, wiem, że nie będzie to dla mnie łatwe (na pewno się rozkleję) ale uważam, że za to co nasi rodzice dla nas robią należy im się publiczne wyróżnienie i pokazanie naszych uczuć do nich. I na pewno nie damy książek z życzeniami bo są one już oklepane, myśleliśmy nad koszem ze słodyczami i alkoholem zamiast kwiatów + jakiś wyjątkowy album ze zdjęciami...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas prawdopodobnie będzie tradycyjnie kosz z kwiatami i jakis dobry alkohol. Myślalam tez nad naszym zdjęciem slubnym w ramce. Mam tego samego fotografa i kamerzyste co koleżanka i u niej zaraz po sesji fotograf pojechał i wywołał 2 zdjęcia, włożył w ramki i młodzi dołączyli je do prezentow przy podziękowaniu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po długich debatach doszliśmy do wniosku, że po pierwszym tańcu przywitamy wszystkich i wtedy podziękujemy rodzicom. Z tego powodu, że nie będziemy mieli dla nich w tym momencie prezentów, bo kwiaty zwiędną, a my chcemy im dać nasze albumy ze ślubu. Więc na weselu tylko podziękujemy, a po weselu zrobimy dla nich albumy i im wręczymy.
Myślę, że każda ewentualność, każdy pomysł jest dobry. A wszystko przecież zależy od młodych. Jak oni sobie to wyobrażają.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group