Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podziękowania dla rodziców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martita
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: gniezno/hiszpania

PostWysłany: Wto 29 Lip 2008, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ahhh te podziekowania... my z moim lubym mamy ten problem ze nasze mamy rozeszly sie z naszymi ojcami i zarowno ja jak i on nie chcemy zapraszac ojcow na nasz slub.... i tu zaczyna sie problem bo nasze mamy sa cudowne i im podziekowania sie naleza i co tu teraz zrobic Confused
_________________


czy To Jest Wielka Rzecz-Znaczyć Dla Kogoś Wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Sro 30 Lip 2008, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trudna sprawa Confused ale ojców to raczej powinniście zaprosić, jacy by nie byli to w końcu Wasi ojcowie Rolling Eyes z czasem możecie żałować że nie zaprosiliście a tak będzie spokojne sumienie Wink
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: gniezno/hiszpania

PostWysłany: Czw 31 Lip 2008, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zaprosic kogos o kim nic sie nie wie Confused ja z moim ostatni raz sie widzialam ponad 10 lat temu wiec nigdy nie bede zalowala a moj luby nie chce zapraszac swojego poniewaz boi sie ze rozwali impreze jak zobaczy swoja byla zone z innym facetem. no nadal nie wiemy co z tym fantem zrobic smutny
_________________


czy To Jest Wielka Rzecz-Znaczyć Dla Kogoś Wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Czw 31 Lip 2008, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja takze chyba bym nie zapraszala Confused tak wiem, ojciec ojcem ale uważam, ze nawet gdyby wasze kontakty za kilka lat sie polepszyły to nie sadze zeby mial ci za złe ze nie zaprosilas go na swoj slub w tym czasie, kiedy nie mieliscie ze soba zadnego kontaktu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2008, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
ja jeszcze dokładnie nie wiem co damy rodzicom ale chciał bym żeby to było coś ładnego i nie koniecznie te księgi z kwiatami i podziękowaniami, bo rodzice mają już jedną taka a po drugie teraz to siedzi na szafie i nikt na to nie zwraca uwagi.

więc ja pomyślałm o obrazie jakimś religijnym np. z Matką Boską albo Sercem Pana Jezusa:) myślę że bede się w tym kierunku rozglądać no i oczywiście jakieś kwiaty:)

co o takim podziękowaniu myślicie?
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2008, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od rodziców i ich zaangażowania w sprawy religii. Każda z nas zna swoich rodziców najlepiej. Jeśli uważasz, że sprawiłoby im to radość, to według mnie dobry pomysł.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 24 Lis 2008, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie kwiaty to zupełna pomyłka. Tylko zbędny wydatek, który przez moment pocieszy czyjeś oczy... Chcemy dać swoim rodzicom takie fotoksiążki z naszymi zdjęciami ślubnymi. No, ale to jest wykonalne dopiero po ślubie i w sumie, to dobrze, bo nie podobają mi się takie podziękowania na weselu, robione częstokroć pod publikę, a nie z własnego wyboru...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 24 Lis 2008, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine zgadzam się z Tobą w 100%
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 24 Lis 2008, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się. I mój Narzeczony, też coraz częściej wraca do tematu i mówi, że chyba zrobimy tak "po mojemu". lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my również rodzicom damy fotoksiążkę, czy też album,ale raczej fotoksiążkę i wydaje mi się to normalne, wręcz oczywiste...
raczej wszystkie pary młode tak robią, przynajmniej te które znam wiem, że dawały rodzicom, ale to oczywiście już po weselu,

mi samo podziękowanie się podoba, jest to piękne właśnie publiczne podziękowanie rodzicom za ich trud jaki włożyli w nasze wychowanie, jest to według mnie pewna odwaga pokazać wszystkim jak bardzo ich kochamy, jednak czasem myślę, ze warto sobie to odpuścić bo różne sytuacje są w życiu... choć u nas akurat jest wszystko w porządku, często młode pary dziękuje podczas błogosławieństwa...
jednak my raczej tradycyjnie zrobimy normalne podziękowanie przy "Cudownych rodziców mam" Urszuli Sipińskiej, damy jakieś piękne kwiaty, może storczyki? (na pewno nie te takie wiecie kiczowate księgi wesoły lub coś równie pięknego...
Banalnie? może tak, ale coś w tym jest... przynajmniej mi AKURAT TA banalność się podoba... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group