Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podziękowania dla rodziców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 3 Cze 2010, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dziekowalismy rodzicom po oczepinach. Ja w imieniu swoim i meża w obecnosci wszystkich gosci podziekowalam mojej wspanialej mamie i tesciowi za wszystko co dla nas zrobili i robia ,za milosc zaa to ze zawsze mozemy na nich liczyc. Nie przygotowywalam sie do tego wczesniej,powiedzialam to co akurat pomyslalam. A przy wszystkich gosciach bo tez uwazam,ze nalezy im sie to za to wszystko co dla nas robia i chcialam,zeby wszyscy wiedzieli jak bardzo jestesmy im wdzieczni. W prezencie podarowalismy takie statuetki:
http://www.allegro.pl/item1058522188_podziekowania_dla_rodzicow_statuetka_grawer.html
(tekst przeslalismy im nasz) i bukiet z herbacianych róż.
Uwazam,ze kazdy ma prawo dziekowac swoim rodzicom jak bedzie chcial nie wazne czy przy wszystkich czy samemu wazne,ze wogole:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super pomysł z tymi statuetkami, chyba sama na takie się skuszę, tylko trzeba sprzedającego poinformować o błędach na nich, jeśli chodzi o sposób napisania nazwy miesiąca, w którym odbył się ślub. Spotkałam się też z bardzo ciekawymi zdjęciami w krysztale (forma bardzo zbliżona do tych właśnie statuetek). Też są podświetlane, z tym, że w srodku jest jak gdyby"figurka" zdjęcia w 3D. Efekt jest bajeczny, tak jakby wewnątrz faktycznie te postaci się znajdowały. Tylko cena za taką jedną przyjemność to na dzień dzisiejszy koszt 350zł myślący
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Statuetki i figurki są miłe dla naszego oka, ale pytanie czy rodzice będą mieli gdzie to później postawić... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi albumem z naszymi zdjęciami się chwalą wszędzie... więc uważajcie jakie fotki wybieracie oczko język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od nas właśnie też rodzice dostaną albumy, ale to wiadomo - po ślubie dopiero, już są zamówione razem z innymi zdjęciami. A w czasie przyjęcia chyba zostaniemy przy kwiatach uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas w trakcie przyjęcia dostali kosz z czekoladkami i z albumami- z naszymi zdjęciami wspólnymi

a po wszystkim foto-ksiązki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Czw 20 Sty 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas rodzicom dziękuje się na początku wesela,wtedy też odbywa się wspólny taniec rodziców i pary młodej. Dodatkowo rodzice otrzymują kwiaty lub słodycze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Czw 20 Sty 2011, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep-Jubilerski napisał:
U nas rodzicom dziękuje się na początku wesela,wtedy też odbywa się wspólny taniec rodziców i pary młodej. Dodatkowo rodzice otrzymują kwiaty lub słodycze uśmiech

A kiedy dokładnie? jak to wygląda u Was? U mnie standard to podziękowania przed lub po oczepinach, a mi się to nie podoba. Większość gości jest już rozluźniona no i podpita, a to zbyt piękny moment, żeby w takiej atmosferze go przezywać. Zawsze mnie to drażniło. Ale nie wiem jak to wbić gdzieś koło pierwszego tańca, obiadu, życzeń...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniam
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1

PostWysłany: Nie 30 Sty 2011, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zrobiliśmy podziękowania Rodzicom zaraz po pierwszym tańcu. Czyli po pierwszym posiłku był pierwszy taniec. Zanim goście rozeszli się na papieroska itp. zaprosiliśmy Rodziców. Nie chcieliśmy czekać do oczepin, bałam się, że będziemy już trochę zmęczeni i że goście mogą niewiele z tego wydarzenia pamiętaćoczko


My postawiliśmy na te dyplomy http://www.podziekowanierodzicom.pl/

Zrobiły furorę. Odczytaliśmy podczas podziękowań po kilka przedmiotów do każdego Rodzica. Wszyscy byli wzruszeni, ale też było przy tym dużo śmiechu.

Zależało nam żeby nie były to sztampowe podziękowania i jakieś nudy.

Z czystym sumieniem polecam.

Firma oprócz podanej listy otwarta jest na indywidualne pomysły. My wybraliśmy większość z listy przedmiotów, ale ja do swojej mamy dodałam 2 inne:)

Wszystko zakończyliśmy spokojnym tańcem, ale nie do żadnej piosenki "Kochanych rodziców mam". Wybraliśmy nastrojową melodię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Wto 1 Lut 2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas podziękowania będą chyba przed samymi oczepinami jeszcze nie wymyśliliśmy co damy wtedy rodzica chyba będą to kwiaty i jakiś kosz z upominkami tylko nie wiem co w tym koszu ma być (dziewczyny może macie jakiś pomysł)
A po weselu chcieliśmy dać rodzica albumu z naszymi zdjęciami ale moja teściowa nie chce albumu woli dostać nasze zdjęcie na płótnie bo powiedziała ze zdjęć będziemy mieli masę na płytach i ze jak ona będzie chciała sobie coś wywołać to po prostu pójdzie do fotografa i sobie sama wywoła, w sumie chyba ma racje a co do moich rodziców to jeszcze nie wiem ale mama myśli chyba podobnie jak moja teściowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group