Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

materiał na ogród
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kinga85
początkujący
początkujący


Joined: 04 Oct 2019
Posts: 2

PostPosted: Fri 4 Oct 2019, 11:16    Post subject: materiał na ogród Reply with quote

Witam,


Potrzebuje kupić materiał na huśtawkę ogrodową poniewać z czasem niestety się pozrywała. W marketach nigdzie nie znalazłam , na alegro też nic nie ma. Znajoma przesłała mi stronke https://www.pinsola.pl/flanela-czarno-biala-krata ale oni nie mają gotowych tylko trzeba sobie uszyć. Czy zna ktoś firme która ma taki materiał gotowy??
Back to top
View user's profile Send private message
Gibran4
gaduła
gaduła


Joined: 03 Oct 2018
Posts: 425

PostPosted: Fri 8 Nov 2019, 8:03    Post subject: Reply with quote

Fajnie jest mieć takie rzeczy w swoim ogrodzie:) Ja też planuje zrobić huśtawkę, ale dopiero po tym jak ogrodze sobie działkę. Znalazłam już ogrodzenia systemowe od http://legi-polska.pl Może i wam się te przydadzą.
Back to top
View user's profile Send private message
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Joined: 19 Oct 2016
Posts: 900

PostPosted: Wed 13 Nov 2019, 17:33    Post subject: Reply with quote

Ja niedawno do swojego ogrodu na wyprzedaży zamówiłem nowe meble. Długo szukałem takich które będą też pasować do tarasu, w końcu udało się takie zamówić tutaj https://oltre.pl/ i powiem wam że jakość fajna, są wygodne, no i co ważne na dużym rabacie udało mi się je kupić. Jak szukacie to polecam.
Back to top
View user's profile Send private message
Notunia
kandydat
kandydat


Joined: 20 Jul 2019
Posts: 25

PostPosted: Thu 28 Nov 2019, 13:41    Post subject: Reply with quote

Jakiś czas temu przeprowadziłem się do nowego domu i próbuje ogarnąć drewno, które zalega mi na trawniku. I tak się zastanawiam czy nie zakupić sobie jakiegoś profesjonalnego sprzętu bo brat zawsze mi pomaga a tak to byłoby nam łatwiej. I tak sobie myślę, że może sprzęt z firmy HECHT Polska byłby dobry bo widziałem na stronie www.ewimax.pl na przykład łuparki do drewna. Korzystacie z takiego sprzętu?
Back to top
View user's profile Send private message
lyric92
początkujący
początkujący


Joined: 08 Dec 2019
Posts: 1
Location: Kraków

PostPosted: Sun 8 Dec 2019, 21:48    Post subject: Reply with quote

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy, która zajmuje się sprzedażą sprzętu ogrodniczego. Czy możecie kogoś polecić w tym temacie? Jeśli tak to proszę o jakieś informacje. Pozdrawiam
_________________
sprzęt ogrodniczy
Back to top
View user's profile Send private message
Krisiti90
bywalec
bywalec


Joined: 02 Nov 2017
Posts: 163

PostPosted: Fri 24 Jan 2020, 16:02    Post subject: Reply with quote

Macie już wybrane ogrodzenie do swojego ogrodu? Na pewno o te trzeba będzie jak najszybciej zadbać. Ogrodzenie działki to sprawa priorytetowa;) Zerknijcie sobie tu może na stronkę https://plotex.net.pl/ Ja znalazłam tu producenta ogrodzeń, balustrad. Dobrze jest kupować prosto od producenta, wtedy na pewno będziecie mogli liczyć na niższe ceny. Tu zrobią dla was pomiar, kalkulacje, także zajmą się montażem wybranego przez was ogrodzenia. Proponują także wizualizacje.
Back to top
View user's profile Send private message
Juleńka
bywalec
bywalec


Joined: 28 Sep 2019
Posts: 158

PostPosted: Wed 20 May 2020, 21:00    Post subject: Reply with quote

Super temat uśmiech A jak pielęgnujecie swoje ogrody i jakiej są wielkości? Myślę że przy większych powierzchniach trawnika warto mieć porządny traktorek, bo to znacznie ułątwia sprawę z koszeniem trawy. Wiadomo że czasem sprzęt może nawalić ale wystarczy wymiana odpowiedniej części do traktorka i problem z głowy uśmiech W sklepie Skład Części można zakupić dobrej części elementy zamienne i oryginalne do tego typu maszyn ogrodowych
Back to top
View user's profile Send private message
Coldi
gaduła
gaduła


Joined: 27 Aug 2015
Posts: 290

PostPosted: Fri 22 May 2020, 16:55    Post subject: Reply with quote

Wiesz co no ogród to jedno ale warto do tego ogrodu dodać odpowiednie ogrodzenie i zadbać aby obejście wokół domu było wygodne.
Zerknij sobie tu www.jadar.pl i zobacz co możesz zdziałać.
Ja uważam, że są to wydatki na lata więc nie warto na tym oszczędzać.
Back to top
View user's profile Send private message
Tiaraa
gaduła
gaduła


Joined: 14 Jun 2019
Posts: 384

PostPosted: Fri 29 May 2020, 22:15    Post subject: Reply with quote

Przy projektowaniu ogrodu zdecydowanie przydać się może również kostka brukowa. Osobiście polecam Ci skorzystać z oferty tego producenta https://jadar.pl/ . Znajdziesz tutaj naprawdę dobrej jakości kostkę, która z pewnością będzie świetnie prezentować się w Twoim ogrodzie. Gorąco polecam!
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Back to top
View user's profile Send private message
tigerr
bywalec
bywalec


Joined: 26 Jun 2019
Posts: 182

PostPosted: Tue 2 Jun 2020, 7:57    Post subject: Reply with quote

Skoro mowa o ogrodach to ciekawa jestem czy zasilacie regularnie wasze rośliny krzewy czy warzywa? Bo przeczytałam w jakieś gazecie że należy tak robić i to regularnie dlatego też poszukuję jakiegoś dobrego i uniwersalnego nawozu do tych wszystkich krzewów i nie tylko. Przeglądając różne oferty trafiłam na ofertę tego sklepu https://www.gardenowo.pl/srodki-i-nawozy/nawozy/uniwersalne i tak przynajmniej jeden problem mam z głowy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group