Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

depilacja laserowa
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nicol84
początkujący
początkujący


Joined: 23 Sep 2019
Posts: 2

PostPosted: Mon 23 Sep 2019, 21:52    Post subject: depilacja laserowa Reply with quote

Witam,

W święta wychodzę za mąż i koleżanka namówiła mnie na zabiegi depilacji laserowej. Znalazłam gabinet który ma ich całą sieć http://depilatorium.pl/ więc pomyślałam że znają się na rzeczy. Jednak osoba przeprowadzająca ze mną konsultacje nie poinformowała mnie że o depilacji pach moja skóra będzie wyglądała strasznie i dostane zapalenia mieszka włosowego. Czy ktoś też miał takie objawy a jeśli tak to jak szybko one powinny zniknąćpytajnik?
Back to top
View user's profile Send private message
wang
maniak
maniak


Joined: 17 Feb 2016
Posts: 1412

PostPosted: Fri 18 Oct 2019, 13:17    Post subject: Reply with quote

Ja Ci szczerze mogę polecić takie miejsce jak Vici Clinic w Krakowie. Tam zabiegi depilacji laserowej robi przemiła Pani Kasia. Skorzystałam z sześciu zabiegów laserem LightSheer Duet i jestem zadowolona z efektu.
Back to top
View user's profile Send private message
Gibran4
gaduła
gaduła


Joined: 03 Oct 2018
Posts: 425

PostPosted: Sat 23 Nov 2019, 14:45    Post subject: Reply with quote

Opcja super, trochę bolesna, ale na pewno opłaca się postawić na taką depilacje. Jest bardzo trwała, wystarczy później raz zna jakiś czas powtarzać zabieg. Ja znalazłam ofertę od https://inmedico-estetics.pl na takie zabiegi, również tu zajmują się innymi zadaniami z medycyny estetycznej.
Back to top
View user's profile Send private message
haniacah
początkujący
początkujący


Joined: 29 Dec 2019
Posts: 2

PostPosted: Sun 29 Dec 2019, 20:57    Post subject: Reply with quote

ehjka wam ludzie
Back to top
View user's profile Send private message
weronikamel2
kandydat
kandydat


Joined: 16 Jul 2019
Posts: 21

PostPosted: Wed 8 Jan 2020, 19:32    Post subject: Reply with quote

Warto dodać że depilacja laserowa nie u każdego przynosi dobre efekty i nie zawsze jest skuteczna.
_________________
Zdobienia ślubne paznokci – Jakie paznokcie na ślub
Back to top
View user's profile Send private message
elabarbara
gaduła
gaduła


Joined: 27 Feb 2017
Posts: 251

PostPosted: Mon 20 Jan 2020, 10:46    Post subject: Reply with quote

To zależy w dużej mierze od Waszych chęci. Przecież jeśli chcecie zaoszczędzić sobie sporo czasu, to depilacja woskiem będzie świetnym pomysłem. Warto przyjrzeć się, w jaki sposób funkcjonuje to w https://timeforwax.pl/ i zacząć to wykorzystywać. Jestem przekonana, że temat przypadnie Wam do gustu.
Back to top
View user's profile Send private message
walentynka
uzależniony
uzależniony


Joined: 11 Feb 2016
Posts: 737

PostPosted: Thu 23 Jan 2020, 13:48    Post subject: Reply with quote

Depilacji laserowej nie trzeba się obawiać uśmiech Zrobiona w dobrym miejscu przez dobrego specjalistę nie boli, a efekty są super. Ja wybrałam Neonię w Krakowie i to był strzał w dziesiątkę: https://neonia.com.pl/laseroterapia/depilacja-laserowa-krakow/.
Back to top
View user's profile Send private message
porcelanowa
gaduła
gaduła


Joined: 09 Feb 2016
Posts: 277

PostPosted: Sun 26 Jan 2020, 17:20    Post subject: Reply with quote

Vici Clinic to zdecydowanie najlepsze tego typu miejsce na mapie Krakowa. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonanych u Pani Kasi. Efekt jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałam.
Back to top
View user's profile Send private message
monika90
bywalec
bywalec


Joined: 03 Jul 2017
Posts: 209

PostPosted: Tue 17 Mar 2020, 10:53    Post subject: Reply with quote

Dla mnie golenie się co drugi dzień to była masakra, ciągle podrażnienia itd. A najgorzej to było latem - wstyd wyjść w krótkich spodenkach. Teraz jestem właśnie po depilacji laserowej https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/ i o niebo lepiej się czuje i nogi są gładkie i bez czerwonych krostek
Back to top
View user's profile Send private message
maiya91
początkujący
początkujący


Joined: 18 Mar 2020
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Wed 18 Mar 2020, 13:39    Post subject: Reply with quote

Epilacja laserowa jest świetna, zachęcam każdą z nas!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group