Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Targi Ślubne - katowicki Spodek
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwonkasc
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Zagłębie

PostWysłany: Wto 15 Sty 2008, 13:34    Temat postu: Targi Ślubne - katowicki Spodek Odpowiedz z cytatem

W tym roku odbywają się 10 lutego. Czy warto pójść na taką imprezę? Jak było w poprzednich latach? Czy pomogły komuś w konkretnej organizacji?

Zastanawiam się czy w ogóle jest po co tam pójść, bo jeśli tylko popatrzeć na modelki w sukniach od najdroższych projektantów Rolling Eyes to chyba nie warto tracić czasu..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolega z pracy mojego Bartka był na talkich targach z narzeczoną i stwierdzili że za wejscie zaplacili (nie wiem ile, ale jak na wejscie na targi gdzie nic nie zalatwili to sporo... ) a wogóle nie skorzystali....

my sie nie wybieramy.. teraz jak jest internet to wszystko mozna tu znaleźć uśmiech bez wychodzenia z domu..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że warto! Byliśmy na targach w Rybniku, a za wstęp zapłaciliśmy tylko 5 zł. Dostaliśmy mnóstwo ulotek, wizytówek, płyt z nagraniami video od kamerzystów i fotografów - uzbierała się średniej wielkości reklamówka. Myślę, że na pewno z niektórych ofert skorzystamy, a poza tym, warto wziąć w tym udział, choćby tylko po to, żeby pooglądać - nawet dla samej przyjemności!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że trochę inaczej wyglądały targi w Rybniku atroche inaczej w Warszawie...
Z tego co kojarzę to Bartek mi mówił, że musieli zapłącić 17zł za wstęp (nie wiem czy od osoby czy nie) no i był taki ścisk że szybko stamtąd wyszli...

może to kwestia tego, że popyt jest na tego rodzaju uroczystości..

w każdym razie ja się nie wybieram, a pewnie najlepiej samemu jest się przekonać co oferują takie targi i samemu sobie zdanie wyrobić o nich uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa Bielecka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 3

PostWysłany: Sob 12 Kwi 2008, 21:24    Temat postu: Targi -katowicki spodek Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że warto odwiedzić takie targi. Zawsze można zdobyć namiary różnych firm, zobaczyć jak się prezentują, dowiedzieć interesujących nas szczegółów. Z tego co wiem to targi w katowickim Spodku należą do największych w Polsce, niestety w tym roku już się odbyły..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Czw 21 Sie 2008, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na targach w Katowicach. Zebrałam mnóstwo wizytówek, folderów, kontaktów, płyt demo itp. Mogą się przydać. W przyszłym roku też pojadę.
Powrót do góry
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2008, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niestety nie byłam, choć się wybierałam. po prostu nie chciałam sama jechać, a mój narzeczony pracował tego dnia Confused ale się wybieram,w przyszłym roku i za 2lata uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Czw 2 Paź 2008, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już będzie na tyle daleko to napewno pojadę, bo głupie jechać teraz - ponad 3 lata przed Mr. Green

Czy tam reklamują się też miejscówki do zorganizowania wesela??
Czy tylko suknie, zespoły, fotografie??
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pią 3 Paź 2008, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana napisał:
jak już będzie na tyle daleko to napewno pojadę, bo głupie jechać teraz - ponad 3 lata przed Mr. Green

Czy tam reklamują się też miejscówki do zorganizowania wesela??
Czy tylko suknie, zespoły, fotografie??


Nana, spokojnie, 3 lata przed możesz już zacząć się orientować - choćby tylko w terminach! Ja byłam na targach w Rybniku i kilka restauracji i domów przyjęć też się reklamowało. Zespołów było chyba za to mniej, a najwięcej fotografów. Baaardzo przydatny okazał się informator z targów, który dostaliśmy. A poza tym - warto iść dla samej przyjemności! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Pią 3 Paź 2008, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może w przyszłym roku pójdę, zobaczę co na to mój Przyszły Małż oczko
bo samej to nie to samo oczko
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group