Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co myślicie o striptease ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

supersluby.pl napisał:
Moim zdaniem małżeństwo i sam ślub jest pewnym zwieńczeniem miłości między dwojgiem osób. Mam wrażenie, że obchodzenie tego ostatniej nocy przed ślubem, jak sie powszechnie utarło (striptizer/ka) jest pokazaniem, ślub jest pewnym fatum, pewnym pechem, który spada na człowieka w najmniej odpowiednim momencie, ograniczając przy tym jego wolność.

mam wrażenie, że za bardzo się w to wszystko wczytujesz, szukasz drugiego dna.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

supersluby.pl napisał:
Moim zdaniem małżeństwo i sam ślub jest pewnym zwieńczeniem miłości między dwojgiem osób. Mam wrażenie, że obchodzenie tego ostatniej nocy przed ślubem, jak sie powszechnie utarło (striptizer/ka) jest pokazaniem, ślub jest pewnym fatum, pewnym pechem, który spada na człowieka w najmniej odpowiednim momencie, ograniczając przy tym jego wolność.


Ja także odnosze takie wrażenie, no tak ostatni wieczór wolności, trzeba zaszaleć, bo potem to już "kajdany" i wogóle jakby małżeństwo było najgorsza rzeczą, a ja czuję odwrotnie - nie chciałabym, żeby ktos się tak odnosił do tego i w taki sposób (ze striptizem i Bóg wie co jeszcze - rózne sa przypadki) "żegnał" z stanem kawalerskim'panieńskim. Ja striptizowi mówię stanowcze NIE! Jest się z kims, traktuje osobe powaznie, po co takie "numery". A reszta niech sobie robi co chce. Ja tego nie popieram Very Happy [/quote]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko, że... striptiz to nie 'numer'. to nie skok w bok ani nic podobnego. to nawet nie flirtowanie z inna osobą. co złego jest w tym, ze ktoś idzie sobie popatrzeć, ten jeden raz?? Rolling Eyes może niektórym rzeczywiście sie wydaje, że ludzie myślą "zaraz zostanę usidlony/a, wiec teraz trzeba skorzystać...", być moze to tak wygląda.... ale jesli ktoś jest zakochany, cieszy się na ten ślub to wcale tak nie myśli. to po prostu dobra zabawa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samotny facet niech sobie chodzi i na striptizy i gdzie tam chce, podobnie kobieta, a jesli chodzi o związek - jeśli obie strony w związku to tolerują - niech tam ich będzie - ich sprawa, ich życie. Ja w tym nie widze dobrej zabawy, wręcz...niesmak, ale jak powiedziałam, nie potepiam nikogo - każdy się "bawi" jak lubi, ale u mnie to definitywnie byłby koniec!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, to całkiem normalne, że masz jakąś zasade i na coś się nie zgadzasz uśmiech tylko to całe myślenie i mówienie, ze ktoś pewnie uznaje, że to ostatni dzień wolności, więc trzeba zaszalć i później już tylko kajdany i ograniczenia jest....mylne. dlatego uważam, że to jest szukanie drugiego dna.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko, że niektórzy faceci tak myślą - szczególnie Ci "organizujący" takie striptizy, wkurzają mnie tacy...myślą, że im się nie powiodło w małżeństwie i próbują "odstraszać" innych, Evil or Very Mad Dobrze, że każdy z nas ma swoją "teorie" na różne tematy. Mozna "podyskutować" Very Happy
Ja widze tylko jedno ...dno w tym przypadku lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej! Twisted Evil niektóre kobiety się na to wybierają! lol i mam nadzieję, że to nie będzie dno, bo nie chciałabym powiedziec, ze mój wieczór panieński był stratą czasu lol ale rzeczywiście, jeśli ktoś urządza taką imprezę by posmakować wolnosci (?) albo zrobic skok w bok to to jest żałosne. po co się żenić w takim razie, skoro małzeństwo jest traktowane jako coś...złego?? na szczęście, nie wszystcy mają takie podejście do sprawy. póki coś jest niewinną zabawą (i póki nie ma kontaktu skin-to-skin) to ja się nie czepiam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro to Ci się...podoba i akceptujesz - to powodzenia i udanej zabawy język Ja na samą myśl, jakby mi któraś z koleżanek "wypaliła taki prezent" - panieński by się skończył a ja obraziła lol - najwaznieszje, że już zostały poinformowane o moim zdaniu Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* zgadzam się z Tobą w 100 %,ale rzeczywiście każdy robi to, co lubi, najważniejsze żeby nie robić niczego wbrew sobie i wbrew własnym zasadom.
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym się raz na striptiz przeszła z moim ukochanym, a jeśli wieczór kawalerski postanowi tak spędzić...nie mam nic przeciwko mam zaufanie, a do tego będą z nim moim bracia lol
A tak serio wątpię by mój ukochany taką rozrywkę wybrała a jeśli nawet niech popatrzy i uświadomi sobie, że już nie długo jego żoną będę ja: ładniejsza, też zgrabna a do tego na wyłączność Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 13 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group