Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co myślicie o striptease ?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mareczek121
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 3

PostWysłany: Sro 6 Gru 2006, 15:00    Temat postu: Co myślicie o striptease ? Odpowiedz z cytatem

Moja narzeczona dowiedziała się że kumple zaprosili stripteaserkę na mój kawalerski i się sprzeciwia. Żadne argumenty do niej nie docierają smutny
A ja za to wiem że ona z koleżankami pójdzie do pubu z męskim striptease.
Czy striptease w domu różni się od tego w lokalu pytajnik
Już kilka razy się kłóciliśmy o to...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes85
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 8

PostWysłany: Sob 9 Cze 2007, 16:13    Temat postu: Rzeczywiście to jest bardzo niesprawiedliwe... Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście to jest bardzo niesprawiedliwe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewa
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sro 29 Sie 2007, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieczór kawalerski fajna sprawa, ale jesli nażeczonej nie pasuje kwestia striptizu obcej kobiety przed toba, uszanuj to i obejdz sie bez tej przyjemnosci podczas wieczoru

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 5
Skąd: Krk

PostWysłany: Sro 10 Paź 2007, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mówiąc specjalnie twojej dziewczynie się nie dziwię... ja także nie chciałabym żeby mój narzeczony uczestniczył w podobnej rozrywce, bo i po co? ten striptiz to jakiś taki dziwny amerykański zwyczaj. dlatego uszanuj prośbę swojej narzeczonej. myślę, że ty postawił podobnie gdybyś dowiedział się, iż twoja przyszła żona na dzień przed ślubem bawi się z nagim facetem:D pomyśl Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fredee
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 3

PostWysłany: Sro 14 Lis 2007, 5:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie...czytajcie dokładnie posty..przecież człowiek napisał ze jego narzeczona wybirasię na swój wieczór panieński do klubu ze striptizerem...uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagi
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jeszce co moja swiadkowa szykuje mi na wieczór panienski, ale napewno nie zamierzam go spędzic w domu Very Happy mysle ze jakis głoy pan moze wyskoczy z tortu hahah przeciez to tylko zabawa Very Happy
Wiem, ze koledzy mojegło Ł. zorganizują mu staki weczór ze hoho...będa pewnie dziewczynki i inne striptizerki,a le ufam mojemu Ł., wiem ze nic głupiego a nie zrobi...a gołą inną panią zobaczy juz po raz ostani, niech sie napatrzy hahahahah
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też jestem przeciwna zapraszaniu tańczących pań lub panów. moim marzeniem na wieczór panieński jest sesja zdjęciowa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to nie kręci, partnera też. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze moj drogi spojrz na to w ten sposob + ze ona idzie do klubu ze striptizem, w ktorym to co bedzie mogla z tym facetem zrobic bedzie chyba ograniczone, a Ty z ta kobieta w domku + bedzeisy mogl wszystko...

sama nie wiem czy chcialabym ogladac kogos tanczacego w skapym stroju nade mna.. ale z drugiej strony to jedna jedyna noc..

ja tez sie domyslam, ze mojemu Bartkowi koledzy zrobia genialny wieczor, a wiem ze jest ulegly po alkoholu.. wiec tu sie obawiam, no ale, pozostaje mi zaufac mu...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a no właśnie, możemy mówić naszym facetom aby nie zapraszali takich "dam" a później będą się tłumaczyć że koledzy ją przyprowadzili. Więc trzeba też kolegom powiedzieć że sobie nie życzymy takiego wieczoru kawalerskiego. jeśli są dobrymi kumplami to powinni to uszanować
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 1 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group