Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co myślicie o striptease ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robimy wspólną imprezę Panieńsko-Kawalerską uśmiech
Ponieważ nie robimy poprawin zapraszamy znajomych na wielką bibę tydzień przed uśmiech wykrzyknik Żadnych gołych bab i chłopów
(no chyba, że któremuś z gości strzeli do głowy i sam się zaoferuje..hihi język)

Nie stać nas, że by zaprosić na wesele wszystkich, których byśmy chcieli, dlatego sprosimy tych, którzy będą
(że by się ludzie zapoznali i na weselu fajnie bawili)
i tych, dla których zabraknie miejsca (że by i z nimi pobalowaćwykrzyknik Hey!! uśmiech )
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł. Podoba mi sie tylko nam by nie wyszło.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mi się to podoba, jest milion osób, które chcielibyśmy w ten dzień zobaczyć.... ale skoro nie możemy to ten sposób uczczenia uroczystości też jest dobry lol
poza tym każdy pretekst do imprezy jest dobry język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basieńka_88
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 18

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też jestem przeciw, jest wiele innych i ciekawych pomysłów na wieczór panieński/ kawalerskich.
Pozdrawiam wszystkich którzy też są na NIE !
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sarenka83
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 37
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam jakiś czas temu na wieczorze panieńskim koleżanki. Wiedziałam, że będzie pan striptizer u niej w mieszkaniu. Pokaz był bardzo fajny, chociaż gdybym była na miejscu panny młodej, chyba czułabym się nieco zażenowana. W każdym razie pan początkowo tańczył w masce i jakież było moje zdumienie, gdy ją zdjął Shocked Okazało się, że ów pan był kiedyś trenerem na siłowni, na którą chodziłam ha ha Oczywiście po występie zapytałam go czy był kiedyś trenerem na tamtej siłowni i potwierdził.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze, to w życiu nei chciałabym striptizera. Uważam, ze to jest obraźliwe, bo jam przyszła żona może oglądać pól nagiego, a czasami nagiego innego meżczyzne?? dla mnie jest to obrzydliwe. Ale kazdy robi jak uważa.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obrzydliwe jest jak idzie z nim do łóżka, albo go obmacuje... to akurat mi się nie podoba. ja mogę sobie popatrzeć, ale dotykać nie mam zamiaru, ani nie chcę by mnie dotykano Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
obrzydliwe jest jak idzie z nim do łóżka, albo go obmacuje... to akurat mi się nie podoba. ja mogę sobie popatrzeć, ale dotykać nie mam zamiaru, ani nie chcę by mnie dotykano Cool


no własnie, bo tego chyba żadna normalna dziewczyna na swoim panieńskim nie bierze na poważnie lol To jest forma skrajnie głupiej i popieprzonej zabawy, żeby sobie zryć mózg i nie zapomnieć 'tych jaj' z panieńskiego do końca życia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez tak mysle oczko popatrzec, posmiac sie - mnie to jak najbardziej odpowiada. Ale zadne tam ocieractwa, macania albo kto wie co jeszcze.. Nie wychodze z zalozenia ze to ostatnia noc przed "zwiazaniem" wiec mam, ze tak brzydko powiem, pieprzyc co popadnie.. Ja juz sie zdecydowalam ze jestem z jednym facetem i slub tego nie zmieni, wiernosc to wiernosc, równiez seksualna. I tego samego oczekuje od M. Niech sie pogapi, cóż mi szkodzi.. byleby miał rączki i inne czesci ciała przy sobie Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_Ania_Nowelska_
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 27 Lis 2009, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za drogo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 16 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group