Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotograf i kamerzysta?
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
View previous topic :: View next topic  
Author Message
barksi
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Jan 2018
Posts: 739

PostPosted: Tue 10 Sep 2019, 11:14    Post subject: Fotograf i kamerzysta? Reply with quote

Cześć, czy waszym zdaniem jest sens wynajmować zarówno fotografa i kamerzystę na wesele? Jakie decyzje w tej kwestii podjęliście Wy i czy jesteście z nich zadowoleni?
Back to top
View user's profile Send private message
uchristiansen
początkujący
początkujący


Joined: 12 Sep 2019
Posts: 1
Location: Wrocław

PostPosted: Thu 12 Sep 2019, 15:57    Post subject: Reply with quote

Według mnie warto, fotograf jest przede wszystkim od sesji ślubnej i ładnych weselnych zdjęć, kamerzysta natomiast skupia się na filmowaniu całego wesela.
_________________
fotograf kościelna poznań
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
uzka
uzależniony
uzależniony


Joined: 13 Dec 2017
Posts: 907

PostPosted: Mon 23 Sep 2019, 8:28    Post subject: Reply with quote

My się zdecydowaliśmy tylko na fotografa. Znacznie ograniczyło to koszty, a stwierdziliśmy, że film nie będzie nam potrzebny. Po latach jestem zadowolona z tej decyzji. Według mnie to trochę kwestia indywidualna, jeżeli pragniesz mieć film z tego dnia i jest to dla Ciebie ważne, to po prostu wynajmij, a jeżeli nie, to nie.
Back to top
View user's profile Send private message
wideofilmowanie
kandydat
kandydat


Joined: 12 Dec 2018
Posts: 14
Location: Łódź

PostPosted: Sun 6 Oct 2019, 17:57    Post subject: Reply with quote

Może to pomoże Smile

https://wemakestory.com/blog/kamerzysta-na-wesele-czy-warto/
_________________
Twój Kamerzysta na wesele Łódź i Fotograf Ślubny Łódź w pakiecie.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
barksi
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Jan 2018
Posts: 739

PostPosted: Sat 26 Oct 2019, 9:46    Post subject: Reply with quote

W sumie to przemyśleliśmy z narzeczonym sytuację z kamerzystą i postanowiliśmy postawić tylko na fotografa, za to na jakiegoś naprawdę porządnego, aby udało mu się stworzyć jakieś ciekawe ujęcia. Macie jakieś porady co do fotografów z Krakowa?
Back to top
View user's profile Send private message
uzka
uzależniony
uzależniony


Joined: 13 Dec 2017
Posts: 907

PostPosted: Sat 26 Oct 2019, 17:16    Post subject: Reply with quote

Więc skoro liczysz na zdjęcia ślubne porządnej jakości w Krakowie, to proponuję zainteresować się ofertą http://lukaszostrowski.com/ - moim zdaniem to fenomenalny fotograf, który ma na koncie już sporo sukcesów.
Back to top
View user's profile Send private message
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Joined: 27 May 2018
Posts: 41
Location: Przemyśl

PostPosted: Sun 16 Feb 2020, 18:06    Post subject: Reply with quote

Ja sądzę, że to indywidualna kwestia. Moi znajomi wzięli duet fotografów, Paulinę i Maćka z Rzeszowa uśmiech
https://notofotostudio.com/plenerowy-slub-cywilny-a-potem-niebanalne-wesele/

Ale najważniejsze, to nie ma co oszczędzać na takich pamiątkach. Dobry fotograf kosztuje. A co do filmu, to co kto lubi ale za dobrą robotę trzeba zapłacić oczko
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Back to top
View user's profile Send private message
prohaska.retta
początkujący
początkujący


Joined: 22 Mar 2020
Posts: 4
Location: Wrocław

PostPosted: Sun 22 Mar 2020, 12:09    Post subject: Reply with quote

Kamerzysta i fotograf na pewno się przydadzą, warto mieć dobre zdjęcia jak i film weselny.
Back to top
View user's profile Send private message
annalu13
początkujący
początkujący


Joined: 17 Mar 2020
Posts: 6

PostPosted: Tue 24 Mar 2020, 9:37    Post subject: Reply with quote

Zdjęcia od profesjonalnego fotografa będą cudowną pamiątką na przyszłość! Ja serdecznie polecam zdjęcia ślubne koszalin. Byliśmy zauroczeni jego portfolio i słusznie, bo nasza sesja ślubna była piękna!
Back to top
View user's profile Send private message
jasminowapanna
początkujący
początkujący


Joined: 25 Mar 2020
Posts: 2

PostPosted: Wed 25 Mar 2020, 6:35    Post subject: Reply with quote

Ja miałam i fotografa i kamerzystę, jak się dobrze poszuka to znajdzie się dobrego usługodawcę w konkurencyjnej cenie. Zdjęcia robiła ta firma:
https://www.ishootlove.pl/fotografia-slubna-klobuck, a kamerzystą był chłopak z Ukrainy: Andrew Kovtsun, można go znaleźć na fb. Jestem zadowolona z pamiątek, w końcu ślub się zazwyczaj bierze raz w życiu oczko
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group