Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry kredyt na wesele
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Daenerys
kandydat
kandydat


Joined: 12 Jun 2019
Posts: 42

PostPosted: Thu 22 Aug 2019, 7:07    Post subject: Dobry kredyt na wesele Reply with quote

Przymierzam sie do wzięcia kredytu na wesele. Mianowicie 3000 zł.

Gdzie polecicie brać?
Back to top
View user's profile Send private message
Jerzyka
kandydat
kandydat


Joined: 26 May 2019
Posts: 64

PostPosted: Thu 22 Aug 2019, 9:01    Post subject: Reply with quote

To nie tak wiele... Sporo osob tak robi. Zaciąga kredyt a potem splaca go z otrzymanych prezentów. Sugeruję zorientować się czy w danej instytucji coś takiego będzie mozliwe ponieważ wiele banków uniemożliwia wcześniejszą spłatę zobowiązania.... Trzeba spłacać tak jak wyglada harmonogram. Niezłą opcja jest Future Capital: https://www.futurecapital.pl - mają tutaj dobrą ofertę kredytową, poza tym z tego co wiem to pożyczke można splacić w każdym momencie.
Nie jest to typowa firma pożyczkowa prywatna ale portal do udzielania pożyczek społecznościowych, tak wiec mają o wiele lepsze warunki kredytowe
Back to top
View user's profile Send private message
rsatterfield
początkujący
początkujący


Joined: 18 Mar 2020
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Wed 18 Mar 2020, 15:23    Post subject: Reply with quote

Kredyt na wesele może być koniecznością, nie jest to tani wydatek.
Back to top
View user's profile Send private message
kankonada
gaduła
gaduła


Joined: 13 Sep 2017
Posts: 456

PostPosted: Wed 15 Apr 2020, 6:16    Post subject: Reply with quote

Zaczynać wspólne życie od kredytu? Jak dla mnie kiepski start.
Back to top
View user's profile Send private message
dyzio69
bywalec
bywalec


Joined: 18 Jan 2019
Posts: 245

PostPosted: Thu 16 Apr 2020, 18:20    Post subject: Reply with quote

O , dla mnie to nie jest duża kwota, ale rozumiem, że każdy może mieć na to inne spojrzenie. No nic, nie o tym miałem pisać. Jeśli chodzi o takie pieniądze, to na pewno doradca https://www.facebook.com/DoradcaFinansowyBialystok/ z Białegostoku Ci coś odpowiedniego wyszuka. Jeśli masz do niego blisko, bo niestety nie podałeś/aś, gdzie tak naprawdę szukasz.
Back to top
View user's profile Send private message
gimoczek
kandydat
kandydat


Joined: 27 Apr 2020
Posts: 29

PostPosted: Fri 1 May 2020, 9:37    Post subject: Reply with quote

Niby nie duży kredyt, ale mimo to polecam wejść na stronę https://krakowkredyty.pl/ Doradca Finansowy Kraków w moim przypadku okazał się nieoceniony i dzięki darmowej poradzie i porównaniu kilku ofert kredytowych udało się wybrać tę najlepszą dla mnie dobrze dopasowana do indywidualnych potrzeb.
Back to top
View user's profile Send private message
angie33
bywalec
bywalec


Joined: 23 Jan 2020
Posts: 106

PostPosted: Thu 25 Jun 2020, 12:02    Post subject: Pożyczka Reply with quote

Na taką kwotę to mała pożyczka a nie kredyt oczko Ja polecam https://sprintmoney.pl/, oferują pożyczki do 10 000 złotych więc dla was idelanie.
Back to top
View user's profile Send private message
Olivia_Kn
początkujący
początkujący


Joined: 21 Jul 2020
Posts: 7

PostPosted: Tue 21 Jul 2020, 12:21    Post subject: Reply with quote

Być może chcesz znaleźć dodatkowe źródło dochodu. Zacząłem zarabiać na tym, co lubię robić, czyli na hazardzie. Trudno było zacząć grać w niektórych fajnych witrynach kasyn z fajnymi bonusami, więc znalazłem te informacje gry hazardowe za darmo 777. Z łatwością możemy grać i zdobywać doświadczenie bez dużych inwestycji.
Back to top
View user's profile Send private message
marzenadudka
początkujący
początkujący


Joined: 14 Jan 2022
Posts: 4

PostPosted: Fri 14 Jan 2022, 0:25    Post subject: Reply with quote

Pożyczki prywatne z dojazdem do domu klienta mogą być dobrym rozwiązaniem uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sowa4
gaduła
gaduła


Joined: 28 Jan 2018
Posts: 483

PostPosted: Tue 18 Jan 2022, 23:57    Post subject: Reply with quote

Warto skorzystać z pomocy specjalistów. W ten sposób można bowiem zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://intuum.pl/doradca-kredytowy-bydgoszcz/ . Można się tam sporo dowiedzieć i skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Takie informacje mogą się okazać pomocne.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group