Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia ślubne - niebanalne - gdzie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje także znalazłam na allegro- bardzo duzy wybór i naprawde nie drogo, zależało nam , żeby po 3 - 4 zł nie płacic za zaproszenia, tam własnie znależliśmy bardzo tanie, piekne i naprawde oryginalne Very Happy Juz sa gotowe (z personalizacjią gości) i czekaja w pudełku na szafie do rozdawania Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulina119a napisał:
Witam.
Ja cały czas się zastanawiam, czy przypadkiem nie pokusić się i zrobić samemu zaproszenia ślubne...
Walczył ktoś z tym sam, na własną rękę?


ja walczyłam i miałam świetną zabawę (nie mówiąc o oszczędności Wink ), robię też właśnie wizytówki i inne papierzyska, może i księgę weselną wykonam Wink Wink fajnie to wychodzi i jest oryginalne - tego masz pewność Wink Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
belluszi
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 5

PostWysłany: Sob 14 Mar 2009, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś ma cierpliwośc i zdolności manualne może pokusić się na samodzielnie wykonane zaproszenia.
Ja jednak uważm , że jest tyle spraw związanych ze ślubem i weselem i tyle wydatków, że drobe oszczcędności na własnoręcznych zaproszeniach (drobne - bo paoier, dodatki, porządne drukowanie - też kosztuja, ) nie są warte czasu, który można wykorzystać na ważniejsze rzeczy, a zrobienie zaproszeń powierzyć firmie, króra zrobi to dobrze i przede wszystkim estetycznie. Przecież wygląd zaproszeń mówi o jakości całej uroczystości i jest oznaką szcunku (bądż nie Wink ) dla gości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sob 14 Mar 2009, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że można powierzyć to firmie, która zdejmie ten 'trud' z mych ramion, Wink ale właśnie dlatego, że szanuję moich gości i siebie, zaproszenia i resztę wykonuję sama, bo oprócz niebagatelnego zaoszczędzenia paru złotych, wszystko będzie niepowtarzalne - a nie cierpię się powtarzać Wink Wink nie wspominając o frajdzie kreatywności lol lol lol talenty rodzinne Cool
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koreczku Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no co, jest, Sadie lol Question przecież mam rację lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
oczywiście, że można powierzyć to firmie, która zdejmie ten 'trud' z mych ramion, Wink ale właśnie dlatego, że szanuję moich gości i siebie, zaproszenia i resztę wykonuję sama, bo oprócz niebagatelnego zaoszczędzenia paru złotych, wszystko będzie niepowtarzalne - a nie cierpię się powtarzać Wink Wink nie wspominając o frajdzie kreatywności lol lol lol talenty rodzinne Cool


dokładnie tak - będa na pewno indywidulane i tylko wasze
choć na zamówienie mozna przeciez zrobić nowy wzór dla kilenta, np. kiedyś zrobiłam rysunerk na zaproszenie odnoszący sie do nazwisk Pana i Panny Młodej - dzieki temu para miło zaskoczyła gości wręczając im zaproszenia, więc pomysłów jest wiele wystrczy tylko ruszyć głową a nie powtarzać ciagle gołabki i serduszka
oto one

_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny! Uwaga mam sprawe i licze na pomoc.

Chce dalszym znajomym i kolezankom ze studiów wysłac wirtualne zaproszenia. Znacie jakies strony na ktorych mozna takie wirtualne zaproszenia wyslac, albo wypełnic i przeslac mailem. Pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najłatwiej byłoby zrobić samamu w paincie lub corelu - dajesz tło i wpisujesz tekst i zapisujesz jako jpg Poxniej wrzycasz na pocztę jako załacznik
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem wiem, ale mimo iz skonczylam szkole informatyczna to i tak nie chce mi sie w tym babrac tylko pojsc na latwizne. myslalam ze jest cos takiego jak na wp.pl te wirtualne kartki. ze wystarczy wypisac i wyslac. no ale moj M juz wykombinowal. pozniej wam pokaze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 5 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group