Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wpadłam w pętle chwilówek

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Daenerys
kandydat
kandydat


Joined: 12 Jun 2019
Posts: 42

PostPosted: Thu 25 Jul 2019, 8:13    Post subject: Wpadłam w pętle chwilówek Reply with quote

Witam mam 28 lat i wpadlam w petle chwilowek jest ich okolo 100tys. Zl. Nie mam srodkiw na sptaty prosze o pomoc
Back to top
View user's profile Send private message
Jerzyka
kandydat
kandydat


Joined: 26 May 2019
Posts: 64

PostPosted: Thu 25 Jul 2019, 9:31    Post subject: Reply with quote

Nie panikuj na pewno bo zawsze jest jakieś rozwiązanie, zerknij sobie tutaj:
https://upadlosc-konsumencka.biz.pl/jak-wyjsc-z-dlugow/

Na stronie jest kilka porad jak wyjść z długów. Na pewno nie ma co chować głowy w piasek. Lepiej okazać dobrą wolę i skontaktować się z wierzycielem, powiedzieć o swojej sytuacji, zadeklarować chęć spłaty zobowiązania i poprosić o rozłożenie zadłużenie na niższe, łatwiejsze w spłacie raty. Ogólnie wierzycielowi również zalezy na spłacie tak wiec w wielu przypadkach taka osoba idzie na rękę. Dzięki temu powoli, bo powoli, ale za to bez stresu możesz zacząć systematycznie likwidować swoje długi.
Back to top
View user's profile Send private message
Frania25
maniak
maniak


Joined: 25 Aug 2018
Posts: 1298

PostPosted: Tue 12 Nov 2019, 18:38    Post subject: Reply with quote

Jak masz problemy z zadłużeniem to polecam Ci szukać pomocy wśród prawników. Na stronie jaką jest www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ Znajdziesz profesjonalistów którzy ochroną majątków swoich klientów zajmują się od 10 lat z 100% skutecznością. Polecam się tam udać jeżeli nie chcesz stracić wszystkiego co posiadasz.
Back to top
View user's profile Send private message
sylwia4012
gaduła
gaduła


Joined: 26 Jan 2014
Posts: 296

PostPosted: Sun 2 Aug 2020, 20:35    Post subject: Reply with quote

Zadzwoń do nich https://kancelarialexa.pl/, pomogą Ci wyjść z długów i ochronić majątek bo zapewne komornik już pukał do Twoich drzwi? Jeśli tak, nie czekaj tylko walcz o siebie i życie bez długów
Back to top
View user's profile Send private message
malina1
kandydat
kandydat


Joined: 15 Oct 2017
Posts: 56

PostPosted: Sun 27 Sep 2020, 20:43    Post subject: Reply with quote

Słyszałam już kilka razy o kancelarii Lexa, jedna chyba z bardziej doświadczonych. Nie tylko pomagają w oddłużaniu ale zdaje się i frankowiczom? Warto wykorzystać jakąkolwiek szanse by zacząć na nowo, bez długów i strachu przed utrata wszystkiego.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
anka3212
kandydat
kandydat


Joined: 10 Aug 2021
Posts: 14

PostPosted: Tue 19 Sep 2023, 13:13    Post subject: Reply with quote

Warto porozumieć się z komornikiem. Wiem, że zazwyczaj kojarzy nam się on negatywnie, ale naprawdę warto skorzystać z jego usług, kiedy mamy problemy z zadłużeniem.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wiszka
kandydat
kandydat


Joined: 01 Feb 2022
Posts: 20

PostPosted: Tue 20 Feb 2024, 13:23    Post subject: Reply with quote

Skontaktuje się z adwokatem Marchewką z kancelarii adwokatupadlosc.com, on pomaga w oddłużaniu.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group