Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapraszam
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no siostra w sierpniu 2010. w sumie my myslelismy o 06 lub 07 2010 no ale coz wkoncu starszej siostrze korone powinnam zrobic jescze jako panna językjęzykjęzykjęzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od nas się oczekuje, że przepuścimy brata mojego narzeczonego, bo jest starszy i ma 10letni staż w związku, ale osobiście tego nie widzę... oni się jakoś do ołtarza nie spieszą, a do nas mają pretensje, ze ich niby w głupiej sytuacji stawiamy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj sie Miss.Są tyle ze sobą, mogli się decydować wcześniej.Nie mogą mieć pretensji do Was po przecież nigdzie nie jest powiedziane że starsze rodzeństwo ma mieć pierszeństwo.Wy zdecydowaliście się pierwsi więc oni niech czekają
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grrr, Ola nie ma, ale brat robi głupie komentarze i ilekroć o tym pomyślę to mi się krew gotuje.... Evil or Very Mad ale spoko, daliśmy im szansę i jak Boga kocham, jak teraz nie skorzystają to niech się odczepią.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktos chce sie przyczepic to doczepi sie zawsze.Grunt to sie nie przejmowac Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie grunt to sie nie przejmowac. u mnie siostra zdecydowala sie 3 miesiace przed tym jak my sie zareczylsmy. dlatego ustepuje jej miejsca, zeby tez nie narazac naszej rodziny na podwojne wydatki w przeciagu 2 miesiecy uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gryzmolda
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 52
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
zjadłaś pierścionek, że było pysznie?? lol czy po prostu dostałaś później swój cukierek? ja jestem tak łasa na czekoladę, żeby gdyby Jacek zamiast obiecanej pralinki dał mi pierścionek tobym była... zawiedziona Embarassed lol



jak zobaczyłam, że wyjmuje to czerwone serduszko, to normalnie mnie zatkało Shocked czyste szaleństwo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy później oczywiście dostałam swojego cukieraska, ale normalnie w życiu żaden cukierek mi tak nie smakował, jak wtedy....ehh jak sobie pomyślę, że to już tak dawno, to aż mnie żal ściska, ale w końcu do ślubu coraz bliżej lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w sumie sie nie dziwie ze tak ci smakowal ten cukierek w tym pieknym dniu. mnie bylo bardzo cieplutko mimo tej zawieci snieznej i temperatury - 20 stopni, bo to byl najszczesliwszy dzien uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gryzmolda
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 52
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie Very Happy Mi też rozwiało moje specjalnie z racji urodzin pięknie wyprostowane włosy Twisted Evil heheh
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale przynajmniej mamy te cieplutko- mrozne wspomnienia Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 15 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group