Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapraszam
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sabinka i Paweł
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto 9 Paź 2007, 10:50    Temat postu: Zapraszam Odpowiedz z cytatem

Czy już po zaręczynach jesteście ? Czy może niedługo przed ślubem się one odbędą?

Bo u mnie termin jest ale zaręczyn jeszcze nie było i planujemy tak przed ślubem ze 3 miesiące przed

A jak jest u was?

Również niech piszą ci co już mają to za sobą i jak to wyglądało i ile czasu przed

Pozdrawiam
_________________
Na zawsze Tylko ty Kochanie:*



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandra
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 14 Paź 2007, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zaręczyliśmy sie 24 grudnia 2006 roku.. nasi rodzice poznali sie juz wczesniej więc postanowilismy spedzic wspolnie wigilie, ze wzgledu na to ze moj narzeczony w wigilie pracowal do 20...Jego rodzina znała jego plany na ten wieczór, ja i moja rodzina nie spodziewalismy sie niczego...po życzeniach zaczęło się wręczanie prezentów i wtedy moj kochany wymknąl sie potajemnie poczym wszedł z wielkim bukietem kwiatów zarówno dla mnie jak i dla mamy jak i butelka w drugie rece:) przy całej swojej i mojej rodzinie poprosil moich rodzicow o moją ręke a ja stałam i płakałam jak dziecko...ze wzruszenia oczywiście:)) przy oświadczynach też płakałam zresztą jak wszyscy którzy nam w tej pięknej chwili towarzyszyli...to była najwspanialsza chwila w moim życiu..KOCHAM GO BARDZO:*** słub planujemy na walentynki 2009;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwona83
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 16 Paź 2007, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
ja mam niestety taką samą sytuację jak Sabina i Paweł, czyli mam datę ślubu ustaloną i nawet salę zarezerwowaną ale pierścionka jeszcze nie noszęSad.
Nie wiem jak Wy się z tym czujecie, ale ja bardzo ubolewama nad tym, że mój facet tak się z tym wszystkim ociąga. Całkiem nie rozumiem go w tej kwestii a jak się próbuję podpytać czy coś planuje bezsensownie tłumaczy że czeka na wyjątkowy moment, ze wszystko chce przygotować itd. czyli co chce zrobić? Już sama nie wiem co o tym myśleć... tym bardziej, że wszystko planujemy na naszą 6 rocznicę bycia razem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwona83
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 16 Paź 2007, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 12 Lut 2008, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaręczyłam się półtora roku przed ślubem. mam nadzieję że nam się wszystko ułoży i ślub odbędzie się w wyznaczonym terminie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 11

PostWysłany: Wto 19 Lut 2008, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zareczyny byly 27 grudnia 2007 roku Very Happy bylo tradycyjnie pierwsze spotkanie naszych rodzicow kwiaty dla mamy, rozyczka dla mnie i butelka dla ojca Very Happy. Gdy moj ukochany wkladal mi pierscionek na palec tak mu sie rece trzesly Very Happy byl bardziej zestresowany niz ja Wink to byl jeden z najpiekniejszych dni w moim zyciu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2

PostWysłany: Wto 19 Lut 2008, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my z moim Misiem jeszcze się nie zaręczyliśmy, choć jesteśmy ze sobą już ponad 3 lata... może w tym roku? uśmiech w każdym razie moim zdaniem najpierw powinny być zaręczyny a potem ustalenie daty ślubu. to chyba dość logiczne... język i myślę że oświadczyny powinny być intymne, tylko we dwoje i z pierścionkiem. a potem może być kolacja z rodzicami. i tu już do wyboru czy odbędą sie jeszcze jedne, tym razem oficjalne zaręczyny (z proszeniem rodziców panny młodej o rękę itd.), czy tylko poinformujecie rodziców o swojej decyzji... życzę wszystkim narzeczonym szczęścia i mam nadzieję, że wkrótce ja i mój Miś też do was dołączymy... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 20 Lut 2008, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo wzruszyło to że mój narzeczony gdy pytał się mnie czy wyjdę za niego był bardzo zdenerwowany i cały drżał. to było bardzo słodkie i romantyczne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2

PostWysłany: Pią 22 Lut 2008, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ha ha! Very Happy Mężczyźni zawsze starają się udowodnić jacy są odważni, a jak przyjdzie co do czego... język Ech... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Sob 23 Lut 2008, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj facet poprosil mnie o reke w restalracji przy niedzielnym obiedzie. malo oryginalne ale pierscinek bardzo piekny Very Happy od tamtego dnia czyli 8 grudnia 2006 zaczelismy planowac slub Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group