Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapraszam
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gryzmolda
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 52
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja otrzymałam pierścionek nad zalewem....Dawid poprosił mnie o rękę w dniu swoich urodzin....ale słuchajcie: ciemno jak w .... ledwo gdzieś tam latarnia się tli, a on mnie wlecze na molo "bo tam fajnie wieje i widoczki niczego sobie" myślę sobie jakie widoczki jak ciemno i latarenka jedna" ale idę. Doszliśmy do tego molo, głowę chce mi urwać, bo faktycznie wieje, wszędzie kałuże, ale co tam przecież ma urodziny, to wszystko dla niego. Gadamy o głupotach, jakichś gryzli, nagle Dawid mówi: o Aga mam cukierki zapomniałem cię poczęstować, chcesz? A że ja łasa na takie propozycje, to mówię: no jasne:) Very Happy No i oczywiście zamiast cukierka był pierścionek... no dalej to nie będę pisać, bo było "pysznie" Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zjadłaś pierścionek, że było pysznie?? lol czy po prostu dostałaś później swój cukierek? ja jestem tak łasa na czekoladę, żeby gdyby Jacek zamiast obiecanej pralinki dał mi pierścionek tobym była... zawiedziona Embarassed lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Misiek też mi się oświadczył zimą w górach.Staliśmy na mostku i miał robić zdjęcie.Szukał po tych kieszeniach tego aparatu i szukał i szukał,juz sie nie cierpliwiłam,a ten zamiast aparatu wyciaga pierścionek.Normalnie mnie zatkało.Nie zapomne tego nigdy przenigdy:)I tej jego miny poważnej hehe pierwszy raz go takiego widziałam,i pewnie juz wiecej nie zobacze-no chyba ze podczas przysiegi:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jestem nowa. daty slubu jeszcze nie uzgodnilismy, bo w sumie chcielismy w podobnym terminie co moja siostra juz zaplanowala.takze raczej bedziemy musieli sie wstrzymac do 2011, bo w te wakacje to juz troche zapozno na zalatwianie i za malo czasu na zebranie funduszy:Pjęzykjęzyk. a moze zrobimy znow cos siesznego i polaczymy obie uroczystosci w jedna.językjęzykjęzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest nas coraz więcej z 2011 uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak widac. tylko widze ze wy juz macie wyznaczona date uśmiech a my jeszcze konkretnej decyzji nie podjelismy językjęzykjęzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pięknie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabka20sc napisał:
no jak widac. tylko widze ze wy juz macie wyznaczona date uśmiech a my jeszcze konkretnej decyzji nie podjelismy językjęzykjęzyk

no w końcu trzeba było się zdecydować na coś uśmiech po tym jak przekładaliśmy datę 2x to ta już jest ostateczna uśmiech wy też w końcu się na konkretną zdecydujecie, niema pośpiechu Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no napewno ale na konkretna date jeszcze mamy czas, bo na 2011 to raczej mozna pod koniec tego roku szukac sali. chyba ze jednak zdecydujemy sie na slub w jednym czasie z moja siostra, bo tak tez wkoncu moze wyjsc, wiec wtedy trzeba bedzie szybko wziasc sie do zalatwiania uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A siostra kiedy??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 14 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group