Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapraszam
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolka
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 0
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 26 Lut 2008, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jeszcze nie jesteśmy zaręczeni...ale Moj Skarbuś powiedział ze w tym roku napewno zaręczymy sięuśmiech no a datę ślubu już ustaliliśmy...Jestem już taka szczęśliwa, tylko jeszcze trochę czasu jest do 2010r... uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjam
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sob 15 Mar 2008, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy zareczeni od 24.07.2007r a ślub odbył sie 22.12.2007

Mój mąz oświadczył mi sie w Planetarium w Chorzowie oczko
wiedziałam po co tam jedziemy... ale nie przypuszczałam ze tak to wszytko bedzie wyglądało..
na seansie byliśmy tylko my ... pokaz o gwiazdach, planetach, romantyczna muzyka a na końcu wyświetlił sie napis
"Patrycjo, czy zostaniesz moją żoną?"
byłam zaskoczona że on - facet potrafi być taki romantyczny...
potem przy piosence z filmy Dirty Dancing tańczyliśmy na środku
następnie pojechaliśmy do restauracji która jest niedaleko Planetarium na romantyczną kolacje...
było cudownie....
dostałam bukiet czerwonych róż i cudowny pierścionek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 13:55    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam nieoczekiwanych zaręczyn.. Obydwoje wiedzieliśmy, że stanie się to niedługo i obydwoje tego pragnęliśmy
Stało się to w naszym ulubionym mieście na wypady majówkowe w Krakowie.Byliśmy sami, było romantycznie... Głos mu drżał jak zadawał mi To pytanie i to było takie słodkie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie też to nie było niespodziewane, najpierw nieoficjlanie spytał mnie czy zostanę jego żoną, a później zaplanowaliśmy wspólną kolację dla rodziców u mnie w domu.
Na tych oficjalnych zaręczynach była moja babcia, rodzice, siostra, Bartka rodzice i siostra.
Jedzenie sama przygotowywałam, więc dodatkowo się denerwowałam, bo chciałam jak najlepiej wypaść uśmiech

to nie było pierwsze spotkanie naszych rodziców - po raz pierwszy spotkali się na mojej i Bartka 100dniówce..

Ogólnie nie żałuję, że były to oficjalne zaręczyny, miały swój urok, tymbardziej, że wiedziałam, że moja mama o takich marzyła język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zaręczyliśmy się dwa lata temu dokładnie 02.08.2006 roku a ślub już niedługo bo 23.08.2008. Były to zaręczyny planowane, razem wybieraliśmy pierścionek (choć nie byłam przy samym jego zakupie), a ten wspaniały dzień postanowiliśmy przenieść na nasz wyjazd nad morze. Konkretnej daty zaręczyn oczywiście nie znałam, ale przyznam się szczerze, że jak tylko mój partner proponował wieczorkiem jakieś wyjście w duszy cieszyłam, że to pewnie teraz teraz! Very Happy Tych dość tajemniczych wyjść trochę było tak dla zmyłki, żeby w konsekwencji zaręczyny były z zaskoczenia i tak też się stało.
Zaręczyliśmy się nad plaży, na takim pewny pniu, który wówczas leżał na piasku. Mój partner z za pazuchy wyciągnął wino Cin&Cin, kieliszki a po chwili się oświadczył. Pamiętam nawet dokładną godzinę tej chwili. Nie ukrywam, wzruszyłam sie niesamowicie, kiedy wkładał mi pierścionek mówiąc , że mnie bardzo kocha. A jesteśmy ze sobą już od ok 8 lat lol . Nigdy też nie zapomnę pogody jak szliśmy nad morze, padał mały deszcz i nawet się nie zapowiadało na poprawę. Ale kiedy doszliśmy do pnia, deszcz ustał, w trakcie proszenia mnie o rękę wyszło niespodziewanie słońce można powiedzieć, że to już był zachód słońca.... Wtuleni w siebie patrzyliśmy na spokojne morze popijając winko.Było naprawdę piękni!! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
butibuma
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 7

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytając te teksty o oswiadczynach to odnosze wrazenie ze niektorzy tu napisali jakby chcieli aby wygladaly ich oswiadczyny a nie jak bylo naprawde.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita85
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 9
Skąd: Żory, Rybnik

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze oficjalnie zaręczyny były 26.11.2007, ślub bierzemy 26.08.2008
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patycjam miałaś piękne miejsce zaręczyn. Ja bardzo interesuję się astronomią i gdybym mieszkała w mieście w którym byłoby planetarium to byłoby to moje wymarzone miejsce zaręczyn. Ale i tak zaręczyłam się w najpiękniejszym miejscu Very Happy i gwiazdy moje piękne też wtedy migały na niebie mmmmm....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

butibuma napisał:
Czytając te teksty o oswiadczynach to odnosze wrazenie ze niektorzy tu napisali jakby chcieli aby wygladaly ich oswiadczyny a nie jak bylo naprawde.


Np. kto? Bo ja takiego wrażenia nie odniosłam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita85
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 9
Skąd: Żory, Rybnik

PostWysłany: Czw 20 Mar 2008, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam wrażenie, że niektórzy są po prostu zazdrośni i stąd te kąśliwe uwagi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group