Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabiegi uroda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Sro 23 Sie 2023, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może któraś z Was robiła jakieś zabiegi u dr Migała? z tego co wiem to przyjmuje w Warszawie, w Sferze na Alejach Jerozolimskich. Ja zapisze się chyba do niego na zabiegi laserowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 7 Wrz 2023, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta i ma naprawdę dużo do zaoferowania. O wszystkich dostępnych zabiegach można dowiedzieć się więcej ze strony kliniki medycyny estetycznej Neonia: https://neonia.com.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 22 Wrz 2023, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystaliście może ze Studio Syrenka w Toruniu https://syrenka-torun.pl/? Bardzo mi się podoba zabieg przedłużania rzęs, nigdy się nie odważyłam, ale odłożyłam sobie trochę pieniędzy na zabiegi kosmetyczne i teraz chcę wybrać salon kosmetyczny, by przedłużono mi rzęsy, a może i zdecyduję się na makijaż permanentny brwi. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwalsh
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2023, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gabinetach medycyny estetycznej z powodzeniem wykorzystywane są technologie frakcyjne, umożliwiające kompleksowy remodeling skóry. Istotą zabiegów frakcyjnych jest kontrolowane uszkodzenie skóry w celu wygenerowania mikrouszkodzeń i towarzyszących im następowych procesów gojenia. To właśnie takiej pozabiegowej regeneracji skóry towarzyszy pobudzenie syntezy włókien kolagenowych, ujędrnienie i zagęszczenie skóry, jej odmłodzenie, a także redukcja wielu defektów skórnych.
_________________
radiofrekwencja mikroigłowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pią 6 Paź 2023, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zadbać o siebie to na pewno wykorzystaj ofertę masaży i terapii zonowej czyli refleksjologię dostępną tutaj https://arkadiaciala.pl/szkolenia Dzięki nim ciało odzyska piękno i równowagę duchową a jest nawet opcja zapisania się na szkolenia. Na pewno warto skorzystać bo organizm się odwdzięczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pon 16 Paź 2023, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że ja poszukuję centrum medycznego, w którym będę mogła przejść zabiegi regeneracyjne i rozświetlająco-napinające. Głównie zależy mi na jakości i profesjonalizmie. Słyszałam, że to centrum medyczne innovationclinic.pl posiada bardzo doświadczony personel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Czw 26 Paź 2023, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie swój gabinet, to polecam Wam cudny haft na ręcznikach, bo wygląda to bardzo profesjonalnie i zjawiskowo. Ja mam z https://tekstyliowo.pl/32-reczniki-z-haftem-logo i jestem strasznie zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Wto 31 Paź 2023, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz zaufanej kliniki urody, https://wellness-empire.pl/ jest właściwym miejscem! Ich kosmetolodzy, lekarze medycyny estetycznej, kosmetyczki, masażyści i terapeuci spa są bardzo doświadczeni i pasjonują się swoją pracą. Oferują holistyczne zabiegi, które łączą w sobie piękno, dobre samopoczucie i relak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Czw 16 Lis 2023, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz wykonać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to wybierz sprawdzoną klinikę a taką jest ta https://the-clinic.pl/wskazania/cellulit/ Wiedzą jak zadbać o klienta i spełnić jego zachcianki. Usuną wszelkie defekty oraz niedoskonałości ciała które denerwują. Masz zabiegi chirurgii plastycznej jak i laseroterapii czy dermatologii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pon 20 Lis 2023, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwróciłam uwagę na oczyszczający zabieg w formie peelingu. Przyjaciółka poleciła mi centrum na Podhalu, a dokładnie american-dreams.pl, gdzie można znaleźć świetną gamę ofert. Ceny są także dość przystępne, biorąc pod uwagę nowoczesne technologie, jakie tam wykorzystują. Chciałabym usłyszeć, co sądzicie o tym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
Strona 18 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group